ASARTECH ARGE TASARIM MÜH. A.Ş.

Snanayi mah. Teknopark Blv. Teknopark İstanbul 1/1A No: 215-217 Pendik / İSTANBUL
0216 514 57 97       0216 514 57 97      b.alan@asartech.com.tr, k.olgungul@asartech.com.tr      www.asartech.com.tr

   Yüksek frekanslı elektronik sistemlerin araştırılmasına, tasarımına, geliştirilmesine ve yaşam döngülerinin uzatılmasına adanmış gelişmiş bir mühendislik şirketiyiz.Şirketimizin yetkinlikleri RF ve Mikrodalga, Haberleşme Elektroniği, Deniz ve Hava Sistem Mühendisliğini içermektedir ve yetenekleri Yüksek Frekans Mühendisliği, Analog ve RF MW Elektronik Tasarımı, Deniz ve Hava Elektronik Sistem Entegrasyonu, Entegre Lojistik Destek (ILS) olup; Dokümantasyon, Yapılandırma, Servis, Entegrasyon, Doğrulama, Test ve Bakım.

Vizyonumuz, yeni nesil elektronik ürünler tasarlayarak ülkemizin küresel pazarda teknolojik gelişimine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz, yeni nesil elektronik çözümler geliştirerek ayak izimizin bilgi ve uzmanlığını artırmaya yardımcı olmaktır.

• İş ahlakı ve insana yakışır çalışma ilkelerine bağlılık vazgeçilmez ilkelerimizdir.
• Yüksek teknoloji odaklı çalışmak, nitelikli yetenek ve kaliteye öncelik vermek.
• Müşteri memnuniyetini hedefleyen çözüm odaklı çalışmalar ile öncelikli hedefimizdir.
• Amacımız, müşterilerimiz ve ortaklarımız için kaynak yaratmak ve katma değer üretmektir.

   ASARTECH A.Ş., yaşam döngüsünün başlatılmasını hedefleyerek, RF ve MW elektronik alt sistem ve modül araştırma geliştirme, tasarım, üretim, bakım, idame, entegre lojistik destek ve eğitim alanlarında çözüm ortağı yaklaşımıyla yenilikçi çözümler sunmakta ve sunmaktadır. yönetim temelleri.

   ASARTECH A.Ş., ulusal ve uluslararası deniz ve hava elektroniği uzmanlığına sahip etkin organizasyonu, yetkin yönetim ve mühendislik kadrosunun getirdiği dinamizme güvenmektedir. ASARTECH A.Ş., yukarıda belirtilen temel faaliyetlerle ulusal ve uluslararası savunma sanayiinin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri