Aryasis Makina Savunma ve Havacılık A.Ş.

Ostim mah. 1424. Sk. Ostim Mega Center no:4/2 - ANKARA
0312 385 17 81-82       0312 385 17 86      info@aryasismakina.com, ramazan.yilmaz@aryasismakina.com      www.aryasismakina.com

Konsept aşamasından ürün aşamasına pek çok farklı sistemin mekanik tasarım, analiz ve üretimini yapacak alt yapıyı bünyemizde barındıran bir firmayız. Böylece, siz gereksinimlerinizi tanımlandıktan sonra bütün aşamaları in-house olarak gerçekleştirerek zaman-etkin çözümler sunabilmekteyiz. Çünkü günümüzde pek çok firma ve ürünün rekabet ettiği mühendislik sektöründe, müşterilerimizi rakiplerinin önlerine geçirecek en değerli şeyin “zaman” olduğunu biliyoruz.

Sistem gereksinimleri belirlendikten hemen sonra, kısa süre içerisinde kavramsal tasarım gerçekleştirerek sizlerle paylaşmaktayız. Güncel CAD/CAE çözümlerini kullanarak, sadece gereklere uygun değil, aynı zamanda müşteri odaklı olacak şekilde detay mekanik tasarım faaliyetlerini bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Gerektiğinde CAD modellerin yanında teknik resimleri ve montaj resimlerini de müşterilerimize sunmaktayız.

Müşteri talebi doğrultusunda sistemlerin statik, şok, titreşim gibi yapısal analiz çalışmaların da bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Gereken durumlarda, tasarladığımız sistemlerin ısıl analizlerini de bünyemizde yaparak, ihtiyaç duyulduğu takdirde tasarımsal iyileştirmeleri hızla uyguluyoruz.

Kapsamlı makine parkımız sayesinde, tasarladığımız sistemleri üstün kalite ile üreterek müşterilerimize sunuyoruz

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
İletişim Bilgileri