MESAN ELEKTRONİK SAN. TİC. A.Ş.

Ankara Teknopark TGB Yerleşkesi İvedik OSB mah. 2224. cad. No: 1/99 Yenimahalle / ANKARA
0312 299 20 70       0312 299 20 87      elif.tezcan@mesanas.com.tr       www.mesanas.com.tr

   Mesan 1991 yılında kurulmuş saha güvenliği ve trafik güvenliği alanında faaliyet gösteren bir mühendislik, Ar-Ge, entegrasyon ve üretim şirketidir. Kurulduğu günden beri Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına görev kritik cihaz ve sistemler sağlamaktadır.

   Mesan, mayın ve EYP ile mücadelede, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'ne, mayın dedektörü, eyp dedektörü, dedektör eğitim sistemleri, koruyucu teçhizatları milli ve özgün olarak sunmaktadır. Mesan aynı zamanda Emniyet ve Jandarma Trafik ekipleri ile Karayolları ve Belediyelere hız tespit ve trafik istatistik sistemleri üretmektedir.

   Savunma ve Trafik Güvenliği alanlarında ÖZGÜN ürünler tasarlayıp üreterek; GÜVEN ve YENİLİKÇİ kavramların vücut bulduğuUlusal ve uluslararası pazarda memnuniyetle kullanılan yarattığı değerler ile sürdürülebilirliğini koruyan alanında lider bir teknoloji firması olmak.

   “İŞİMİZ CAN GÜVENLİĞİ” inancı ile Saha ve Trafik Güvenliği alanlarında; “ÖNCE İNSAN” felsefesi ile çalışanları için değer yaratmak, Türkiye’de ve Yurt dışında güvenilir ve daima gelişen bir marka olarak var olmaktır.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri