KOLT Mühendislik A.Ş.

OSTİM OSB MAH. 1148.SOK. NO:32/B1 YENİMAHALLE / ANKARA
0312 354 4706       03123544707      celil@kolt.com.tr, irem@kolt.com.tr, yesim@kolt.com.tr, bilgi@kolt.com.tr, ksg@kolt.com.tr      www.kolt.com.tr

KOLT; 

Askeri, Havacılık, Ulaştırma ve Telekom/Datacom pazarlarına güç kaynağı ve güç dönüştürücü çözümleri sunan lider bir firmadır. 

KOLT’un yenilikçi ürünleri, günümüzün güç elektroniği mühendislerinin ve üstün altyapı donanımı geliştiren sistem mühendislerinin zorlu performans, kalite ve güvenilirlik gereksinimlerini aşacak şekilde tasarlanmıştır. 

Bir güç sistemi inşa etmek için gereken tüm güç dönüşüm ve güç kaynağı modüllerini sunan KOLT, ayrıca eksiksiz ve üstün güç sistemleri üretmektedir. Yeteneklerimiz arasında hem standart hem de özel çözümler bulunmakla beraber, endüstri lideri servis, destek ve üretim ekiplerimiz, çalıştığımız askeri standartların daha ötesine gitmeye odaklıdır. 

KOLT’un kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirme konusundaki taahhüdü iş süreç ve politikamızı yönlendiren asıl sebeptir. 

Hali hazırda Ostim Bölgesi'ndeki merkez binasında bulunan KOLT, ayrıca artan seri üretim taleplerini karşılamak için tesislerini 2019 yılının sonunda Ostim TEKNOPARK'daki 3000m2’lik yeni kampüsüne taşıyarak çeşitlendirmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
XQF7+FG Yenimahalle, Ankara