AKSA Motorlu Araçlar Plastik Kimya Makine Metal San. ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Ahi Evran Mahallesi 243. Cadde No:14 PK: 06935 Sincan - Ankara / Türkiye
0312 341 00 75       fmg@aksarunflat.com.tr      www.aksarunflat.com.tr

Kurumsal

Aksa Run Flat 2011 yılında Ankara’daki tesisinde Türkiye Savunma Sanayi ihtiyaçları doğrultusunda Run Flat üretimine başlamış olup, kurulduğu günden itibaren Run Flat konusunda uzman kadrosu ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.

2011 yılında TOMA için Run Flat çalışmalarına başlamış ve Nurol Makine tesislerinde gerçekleştirilen testler ile sistem doğrulaması tamamlanmıştır. Firmamız, malzeme ve yapısal çalışmaları ile diğer kara araçlarında ihtiyaç duyulan Run Flat sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi kapsamında çalışmalarına devam etmektedir. Savunma Sanayii dışında ihtiyaçlar doğrultusunda Emniyet, Kamu ve Özel (VIP) araçlar için de Run Flat üretimi de gerçekleştirilmektedir. Firmamız, Run Flat üretimi yanında sistemin montaj aşamasında ihtiyaç duyulan özel aparatları da geliştirmekte ve üretmektedir. Bu kapsamda gerekli tüm belgeler alınmış durumdadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ, MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Alanında uzman malzeme tedarikçileri ile kaliteyi hammadde aşamasında garantiye alırken, müşteri beklentilerinin üzerine çıkmayı her zaman ilke edinmiş, giriş hammadde kontrolünden proses ve son kontrollere kadar her aşamasında kalite anlayışı ile hizmet verilmektedir. Tasarlanan ve üretilen tüm ürünler, yükleme test cihazında belirtilen yük ve hızlarda kontrol edilir.

Ayrıca, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan firmamıza, ISO14001 sertifikası alınmıştır.


Misyonumuz

Öncelikli olarak Savunma Sanayii ve Emniyet olmak üzere müşterilerimizin kara araçları acil durum önlemleri kapsamında; ihtiyaçlarına yönelik uygulanabilir etkin çözümler tasarlamak, geliştirmek ve üretmektir.


Vizyonumuz

Özgün, milli teknolojik yetenekler geliştirerek güvenlik ve savunma alanlarında ulusal ve uluslararası pazarda fark yaratan bir firma olmaktır.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri