ANKARA BRONZ ALAŞIMLARI Mak. İnş. Gıda Müh. Nak. San. Tic. Ltd. Şti.

Merkez: 100. Yıl Bulvarı 1230-1 Sokak (Eski 42/A) No:4 Ostim - Ankara Şube: 100. Yıl Bulvarı 1231-1 Sokak (Eski 41/A) No:2P-5 Ostim - Ankara
0312 354 22 26       0312 354 75 73      info@ankarabronz.com.tr, enginkadioglu@avasmetal.com.tr, resmimuhasebe@ankarabronz.com.tr      www.ankarabronz.com.tr

ANKARA BRONZ ALAŞIMLARI MAK. İNŞ. GIDA TUR. MÜH. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bilgi birikimi sayesinde; Sürekli Döküm Yönteminin bronz malzemelerin homojen tane yapısı , işlenebilirlik ve mekanik özellikleri üzerinde Kum ve Savurma Döküm yöntemlerine göre daha olumlu etkisi söz konusudur. Bu yöntem ile Dolu ve Delikli Yuvarlak, Altı köşe, Lama, Kare ve özel kesitlerde döküm yapılabilmektedir. Özellikle Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzlarında, Kurşun çökelme sorunu nedeniyle tercih edilmesi gereken tek yöntemdir.

Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan süreç içinde her malzeme döküm öncesi verilen analize göre takip edilmektedir.

Yılların oluşturduğu tecrübemizle en büyük varlığımızın acil ihtiyaçlarınıza hızlı cevap vermek kabiliyetimiz olduğuna inanmaktayız. Bu hizmetimizi özel durumlarınızda siparişinizi takiben saatler içinde yerine getirebilmekteyiz.

Hızla değişen Metal Teknolojisindeki yenilikleri müşterileriyle paylaşma sorumluluğunun farkında olan ANKARA BRONZ ALAŞIMLARI MAK. İNŞ. GIDA TUR. MÜH. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sizlere bu alanda her gün yükselen kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

Ostim Sanayi merkez binamızda sanayide kullanılan her türlü metaller , (Bronz ,Aluminyum , Bakır , Pirinç ,İthal Sfero ve Pik,Paslanmaz çelik,Civa çeligi,Yağ çeligi vb..) Mühendislik Plastikleri (Kestamid,Polyamid ,Akrilik,Politef, Pom c, PVC , Fiber ) ve benzeri mamullerin toptan ve perakende satışları yapılmaktadır.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri