ÇERİ Savunma Sanayi Teknolojileri Ltd. Şti.

Oğuzlar Mah. Türkocağı Cad. No:50/4 Balgat - Çankaya - Ankara
0312 220 13 18       0312 220 03 18      haydar@ceridefence.com     

ÇERİ Savunma Sanayi Teknolojileri Limited Şirketi; Türk Silahlı kuvvetlerinin ihtiyacı olan Harp Silah ve araçlarının üretimi, geliştirilmesi Bakım ve İdamelerinin sağlanması konularında faaliyet göstermek üzere 2019 tarihinde Ankara da kurulmuştur.

Askeri ikmal ve bakım sisteminde yıllarca hizmet etmiş personelimiz, Silah Sistemleri, Askeri patlayıcılar ve Mayın temizliği konularında uzman olup,17 yıldan fazla bir süre Savunma Sanayinin değişik alanlarında faaliyet gösterdikten sonra   ÇERİ Savunma çatısı altında birleşerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Mayın temizlenme konusunda gerekli organizasyona sahip firmamız Ülkemizde döşeli mevcut mayınlı sahaların temizlenmesi konusundaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Son olarak Türk Silahlı Kuvvetleri için ihtiyaç duyulan yerli ve milli Mekanik Mayın Temizleme Teçhizatı OSTİM kümelenme üyesi bir firmayla gerçekleştirilmiş ve teçhizatın muadillerine göre üstün performans göstermesi nedeniyle   MSB tarafından yurt dışı ihracatına başlanmıştır.

ÇERİ Savunma Mekanik Mayın Temizleme Teçhizatı üretim projesiyle Sistem dizaynı, Ar-Ge tasarım, CWA 15044 mekanik mayın temizleme makinalarının uluslararası standartlara uygun test sahasının inşa edilmesi, CWA 15044 standartlarına göre performans, beka ve kabul testlerinin yapılması ,Entegre lojistik sistem esaslarına göre dokümantasyon, Kullanıcı ve bakım personeli eğitimleri konusunda önemli tecrübeler edinmiştir.

MİSYONUMUZ;

Patlayıcıların tespiti ve etkisiz hale getirilmesi için kullanılan robotik EOD teçhizatı ve İnsansız Kara araçları konusundaki gelişmelerin takip edilerek; TSK ihtiyacı olan sistemleri İş ortaklıklarıyla yerli ve milli olarak üretip Silahlı kuvvetlerimizin envanterine dahil etmek, talep edildiğinde bu konularla ilgili danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerinde bulunmak ve ileri teknolojilerle mayın temizleme konusunda faaliyet göstermektir.

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri