ICterra Bilgi ve İletişim Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

Galyum Blok Kat:2, No:3 ODTÜ-Teknokent 06800 Ankara / Türkiye
0312 292 50 00       0312 292 53 99      info@icterra.com, abdulkadir.sahin@icterra.com, berna.kazan@icterra.com      www.icterra.com

ICterra olarak 25 yılı aşkın yazılım geliştirme tecrübesi ile Ankara ve İstanbul, Londra ve Münih’te ofislere sahip ve sağladığı hizmetlerle yenilikçi, güvenilir ve maliyet etkin hizmetler sunan bir yazılım mühendisliği şirketiyiz.

Yıllar içinde edindiğimiz teknoloji uzmanlığını, kabiliyetleri ve kanıtlanmış metodolojilerimizi farklı sektörden müşterilerimize yazılım çözümleri sunmak için birleştiriyoruz.

Bilgi & İletişim Teknolojileri, Web & Mobil, Gömülü Sistemler, Aviyonik Yazılımları, Siber Güvenlik, Komuta Kontrol Sistemleri, Elektronik Harp Yazılımları, Sağlık Yazılımları ve Enerji Yazılımlarındaki yetkinliklerimizle; Yazılım Geliştirme, Yazılım Testi, Start Up Paketi ve UI/UX Tasarımı hizmetleri sunuyoruz. 

Sayısı 200’un üzerinde olan profesyonel ekibimizle Savunma, Havacılık, Enerji, Sağlık ve Bilişim projeleri yürütmekte, yenilikçi ve müşteri odaklı ürünler geliştirmekteyiz.

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
CMMI
Tesis Güvenlik
Contact Information