UDEA Elektronik A.Ş.

İvedik Mah.Ankara Teknopark 2224 Cad.No:1 B blok Kat 2 No:202 Yenimahalle/ANKARA
0312 395 68 75       0312 395 68 77      info@udea.com.tr      www.udea.com.tr/

UDEA, merkezi Ankara’da bulunan dünya genelinde bir müşteri portföyüne Radyo Frekans (kablosuz haberleşme) teknolojileri konusunda ürün ve hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş özel bir şirkettir. UDEA'nın öncelikli hedefi kablosuz haberleşme konusunda yüksek teknoloji ve kalitede hem sivil hem savunma sektörüne ürün ve hizmet üretmektir.

Ürünlerimiz arasında RF Modüller, Sivil ve Zırhlı araçlarına yönelik otomotiv alt sistemleri, Akıllı Mühimmatlara yönelik sensör çözümleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz, özellikle de RF Alıcı-Verici modülleri çok geniş bir uygulama yelpazesinde kullanım imkânı sağlamaktadır. Üretilen onaylı ve kullanıma hazır RF modüller ve gömülü uygulama yazılımları müşterilerimizin entegrasyon işlemini çok kolay ve hızlı hale getirmektedir.

UDEA'nın alt sistem üretimindeki temel yaklaşımı farklı sektörlerdeki çeşitli platform üreticilerinin bir alt sistemi tasarlamak ve üretmek için yetenek, tecrübe veya imkanlarını kullandıklarında her anlamda verimsizliğe neden olunması yerine alt sistem alıp hızlı şekilde kendi sistemlerine, platformlarına veya uygulamalarına entegre etmesi felsefesidir. Bu sayede nihai ürün üreticilerinin AR-GE zamanlarında, maliyetlerinde ve ürünlerini pazara sunma süreçlerinde önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlanabilecektir. UDEA ürünlerinin müşteri uygulamalarına veya sistemlerine daha hızlı entegrasyonu için gerekli danışmanlık, eğitim ve mühendislik hizmetlerini de sağlamaktadır.

UDEA’nın bütün bu temel teknolojik alanlar ve ürün sürecindeki bileşenleri konusundaki tasarım yeteneklerinin yanı sıra, üretim ve kalite kontrol süreci yönetimi konusunda deneyimli bir alt yapısı ve bilgi birikimi bulunmaktadır

Firmamız elektronik tasarım ve haberleşme teknolojilerindeki bilgi birikimini, özellikle savunma sanayi ihtiyaçlarına uygun sistem ve platform ürün tasarımından, kurulumuna kadar olan her aşamada sunmaktadır. Savunma Sanayi Projelerine yönelik aşağıdaki başlıklarda hizmet sunabilmekteyiz.

  • Konsept oluşturma/Teknik destek
  • Proje Planı Hazırlama
  • Simülasyon Çalışmaları
  • Protokol/Yazılım Geliştirme
  • Donanım/Alt Sistem Geliştirme
  • Test/Onay Çalışmaları

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
CE Belgesi
ISO/TS 16949

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri