Gülsan Grup Mak. Elk. San. Tic. Ltd. Şti.

1. OSB Erkunt Caddesi No:4 Sincan - Ankara / Türkiye
0312 267 51 21       0312 354 83 66      gulsangrup@gulsangrup.com.tr, burcu.cakin@gulsangrup.com.tr      www.gulsangrup.com.tr

1982 yılında aile şirketi olarak kurulan GÜLSAN Grup, başarılı geçmişiyle sektörün önde gelen firmaları arasında yer almakta ve bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Gülsan Grup ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı, verimliliği ve sürdürebilirliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.

Gülsan Grup talaşlı imalat, sac metal şekillendirme, kaynak ve montaj alanlarında başta savunma sanayi olmak üzere medikal ve enerji sektörüne hizmet vermektedir.

Üstlendiği amacın getirdiği sorumluluklarının bilincinde olan Gülsan Grup, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir anlayışla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Gülsan Grup olarak sürekli gelişen yapı ile ileri teknoloji ve mühendislik kullanarak ülkemizin pazarının ve uluslararası pazarın ihtiyaçlarına cevap veren sistem hizmetler sunmaktayız.

Savunma sanayisine proje bazlı olarak mekanik parça üretimi yapmakta, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan veya müşteri tarafından sunulan teknik resimler doğrultusunda üretim yapmaktayız.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu