HARP SAVUNMA Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.

0312 265 02 26       info@harp.com.tr , mehmet.yener@harp.com.tr      https://www.harp.com.tr/tr/iletisim.html

Harp Savunma , 2017 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne kadar kabiliyetlerini ilerleterek, müşteri ile yakından ve özenli temas halinde kalarak ilerlemeye devam etmekte olan bir firmadır.

Harp Savunma Sistemleri A.Ş. , 3 boyutlu tasarım kabiliyetlerini, sonlu elemanlar analizi yöntemleri ile yapısal analizlerini ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği yöntemleri ile elektronik soğutma tekniklerini kullanarak; tek elden, tam zamanında ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Bu kapsamda; elektronik sistemlerin birim (LRU / Line Replaceable Unit / Sahada Değiştirilebilen Birim) ve kart / modül (SRU / Shop Replaceable Unit / Bakım Merkezinde Değiştirilebilen Birim) bazında mekanik tasarımının yanı sıra elektronik cihaz kabinlerinin ve test sistemlerinin tasarımlarını da gerçekleştirmektedir. Harp Savunma, tasarım aşamasında, yüksek doğruluk oranına sahip analizler yaparak kalifikasyon fazını başarı ile tamamlayan ürünler ortaya koymaktadır.

Bununla birlikte marka tescil belgesi aldığı ürün aileleri vikilit ve hapis vida ile millileştirme projelerinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Görev aldığı her projede; “Tek Elden, Tam Zamanında ve Güvenilir Çözümler” sunmaktadır. Alanında elde ettiği başarıları ve yurt içinde ve yurt dışında, müşterilerine sunduğu yüksek katma değeri, gelecekte, savunma ve havacılık sanayisinin her alanında göstermeyi, her projede tercih edilen bir paydaş haline getirmeyi hedefliyor.

İletişim Bilgileri