ÖZTEKNİK Rekor Torna Hidrolik San. ve Tic. Ltd. Şti.

İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1471. Cadde No:2 Yenimahalle/Ankara
0 312 395 25 78       bilgi@ozteknikrekor.com.tr      www.ozteknikrekor.com.tr

Özteknik Rekor 1990 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2003 yılından bu yana Ostim/Ankara‘daki yerleşkesinde üretim ve hizmet sunmaya devam etmektedir. 

ÖZTEKNİK REKOR 

  • Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizden oluşan sosyal paydaşlarımızla kurumsal ve toplumsal sorumluluğumuz bilinciyle kendimizi geliştirmek ve hep daha iyisini sunmak.
  • 21. yüzyılın değişen pazar koşulları, müşteri tercihleri ve rekabetçi ortamda kaliteyi ön planda tutarak ürettiğimiz ürünlerde ve sunduğumuz hizmetlerde, öncü ve saygın bir kuruluş olmanın verdiği bilinçle sektörde hep öncü olmak ve örnek alınan bir firma olmak.
  • Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz deneyimli kadromuzun, tasarım/planlama, üretim, tedarik, montaj ve bakım aşamalarında sıkı denetim ve çalışması ile ortaya çıkar. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniteyi esastır.
  • Planlanan zamanda yetiştirilen üretim ve tedarik süreçleri ile kaliteli hizmet ve ürün üretirken müşterilerimizin işlerine  odaklanmalarını sağlıyoruz.
  • Tasarım, üretim, tedarik ve satış sonrası desteğimizle talep edilen ürünü sadece zamanında yetiştirmekle kalmıyoruz en iyi kaliteyi sunuyoruz.
  • Yüksek teknoloji kullanarak malzeme kalitesi ile birlikte üretim ve tedarik aşamasında da tüm faktörleri değerlendirerek kaliteden ödün vermeden üretiyoruz.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri