ALKAN TEKNOLOJİ Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Ostim OSB. Cevat Dündar Cad. No:1 1/32 (Ostim Teknopark Turuncu Bina) / Ankara
0312 324 51 24       0312 324 59 70      info@alkanteknoloji.com      www.alkanteknoloji.com

Alkan Teknoloji, kurulduğu 2015 yılından bu yana savunma sanayinde kamu ve özel sektöre hizmet vermekte olup, ihtiyaç duyulduğunda hem yerel hem de uluslararası kaynaklardan kritik malzeme tedariki ve diğer mühendislik çözümlerinde faaliyet göstermektedir.                         
 
Savunma ve güvenlik kurumları için diğer tedarikçiler tarafından temin edilemeyen kritik malzemelerin temini ve tedarikinde uzmanlaşmış bulunmaktayız. Ayrıca bu kurumların ihtiyaçlarına yönelik yerli üretim ve AR-GE çalışmaları yürütmekteyiz.
 
Temel hedefimiz, Savunma Sanayii, özellikle de Türk Silahlı Kuvvetleri için elde edilmesi zor olan kritik ürünleri üretmek ve yerlileştirmektir.                                                          .

Bugüne kadar, Türk Silahlı Kuvvetleri için, yabancı kaynaklara bağımlı kalınan pek çok ürünün tedariki sağlanarak ya da tasarlanarak/geliştirilerek teslimi gerçekleştirilmiştir. Son üç yılda bu kapsamda binden fazla ürünü temin ve tedarik etmenin gururunu yaşıyoruz.

Hâlihazırda, mevcut AR-GE projelerimiz Kara Kuvvetlerinin özel ihtiyaçlarına yönelik elektro-optik ve elektro-mekanik ürünler geliştirmek üzere yürütülmektedir.             

İvedik OSB, Elektrokent-2'de bulunan Merkezimizde (Genel Müdürlük) üretim faaliyetlerimizi sürdürmekte ve OSTİM Teknopark ofisimizde AR-GE çalışmaları yürütmekteyiz.

Söz konusu AR-GE ve üretim faaliyetlerine ek olarak, Alkan Teknoloji, uluslararası pazarda öncü üreticilerden olan Unicomp Technology tarafından X-Ray cihazlarının satışı ve servisi için yetkilendirilmiştir.

 

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Tesis Güvenlik

Related Images

Related Documents

Contact Information
Company Location