Mak Savunma San. Elekt. Otom. İnş. Tur. Ltd. Şti.

Yeni Batı Mahallesi 2401. Sokak No: 8 Batıkent-Yenimahalle - ANKARA
0312 256 16 06       0312 256 15 41      sales@maksavunma.com, raciye@maksavunma.com      www.maksavunma.com

MAK Savunma, 2001 yılında savunma sektörüne ilk adımlarını MAK Ticaret unvanıyla atmış olup, daha sonra Mak Savunma olarak sektörde adını sürdürmektedir.

ABD Savunma Bakanlığı tedarikçiliği ve LEMO Türkiye - Orta Doğu distribütörlüğünü bünyesine alarak yoluna devam etti. NATO,Namsa Kaynak arşivinde de yer almaya başladı.

MAK Savunma Sanayi,15 yıllık deneyimli teknik personeli ve bilgi birikimi ile ABD Savunma Sanayinin alt yükleniciliğini,MSB  ve Kurumsal Firmaların alt yükleniciliğini yapmaktadır.

MAK Savunma AS 9100:2009 (Rev.D) Havacılık, Uzay ve Savunma Organizasyonları için Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Aynı zamanda NATO Güvenlik sertifikası ve Tesis Güvenlik Belgesine sahiptir

MAK SAVUNMA olarak hedefimiz, savunma sanayi sektöründe Daima yeniliklerin öncüsü olarak teknolojiyi takip etmek, Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini, her zaman tam zamanında karşılamak ve standartlara mevzuatlara uygun eksiksiz yerine getirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak. Kurumsallaşma sürecinde önemli yatırımlara imza atarak yönetim sistemlerinin şartları ile sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.

Sektörde her zaman tercih edilen ve müşterileri için değer yaratan bir firma olmayı benimseyerek, Ürettiğimiz bütün ürünlerde ve sunduğumuz tüm hizmetlerde, Türkiye nin en iyisi olmaya devam ederek başarımızı uluslararası boyuta taşımak da en büyük görevimizdir.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
Tesis Güvenlik
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu