Uygur Savunma ve End. İth. İhr. Müh. Mümessillik İnş. Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

39. Sokak No:3 Çankırı Bulvarı, Güzelhisar, Akyurt / Ankara
0312 395 72 77       0312 395 72 76      adincer@uygurltd.com, dcakin@uygurltd.com      www.uygurltd.com

UYGUR Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuştur. Havacılık, savunma ve otomotiv sektörlerine hassas mekanik işleme konusunda yan sanayi olarak hizmet vermekte olan firmamız, güvenilirliği ve yüksek kaliteli üretimi ile çalıştığı sektörlerde markalaşmıştır.

Teknolojik yeniliklerle donanmış modern ve geniş makina parkı, tecrübeli ve donanımlı personeli ile UYGUR; esnek, güçlü ve disiplinli yapısı sayesinde, müşteri taleplerine hızla cevap verebilmektedir.

Uzman olduğumuz temel hizmetlerimizden birisi "prototip" imalatıdır. Uygur, 40'dan fazla CNC'lik geniş makina parkı ile; müşterilerin veri ve talepleri doğrultusunda, kısa teslimat süreleri ile üstün kaliteli ve hassas prototip hizmeti sunmaktadır.

Hassas mekanik işleme konusunda ASELSAN A.Ş. ve TAI ile Stratejik Ortaklık Anlaşması olan firmamız, AS 9100 Rev.C ve ISO 9001 (2000) kalite yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir.

Üretim sorumluluğunu almış olduğumuz projelerde kısa süre içerisinde kalite ve sevkiyat güvenilirliğimiz sayesinde tek kaynak tedarikçi olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Hizmetlerimiz
- Hassas Mekanik İşleme
- Montaj / Kaynak / NDT
- Kaplama / Boya
- CAD/CAM/CAE/ Tasarım
- Sert Lehimleme (Brazing)


 

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
NADCAP
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu