Akalın Isıl İşlem San ve Tic. Ltd. Şti.

Merkez: Cevat Dündar Cad. No: 28 Ostim - Yenimahalle / Ankara Şube: Cevat Dündar Cad. No:38-40 Ostim - Yenimahalle / Ankara
0312 385 38 75       0312 354 33 38      info@akalinisilislem.com.tr, muhasebe.akalin@hotmail.com, hg@akalinisilislem.com.tr      www.akalinisilislem.com.tr/

Isıl İşlem sektörüne, 1979 yılında İskitler demir sanayisinde adım attım. 1979 yılından 2000 yılına kadar birkaç firmada ortaklık, ısıl işlem üretim müdürlüğü ve kalite kontrol müdürlüğü görevlerinde bulundum.

Kendi firmamı (Akalın Isıl İşlem Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti) 2000 yılında faaliyete geçirdim ve çok kısa bir süre içerisinde sektörün önde gelen firmalarından birisi haline gelme başarısını gösterdim.

Ayrıca, Akalın Isıl İşlem Çelik San. ve Tic. Ltd. firmasından sonra, Ankara'da eksikliği hissedilen takım çeliğinde Metal Ravne takım çeliği satışlarında AKL Çelik Metal Sanayi ve Dış. Tic. Ltdi. Şti'ni 2010 yılında faaliyete geçirdim. 

2018 yılının ilk aylarında atmosfer kontrollü kamaralı yeni Alman malı Aichelin marka modern ısıl işlem şubemizi merkezimizin 30 mt yanında hizmetinize açmış bulunmaktayız.

Bugün Akalın Isıl İşlem Ankara Ostim de ki fabrikasında savunma sanayii, makine yedek parçaları, dişli, kalıp, traktör, otomotiv, iş makineleri, medikal, toz metalurji, paslanmaz alüminyum, maden, döküm ve plastik sektörlerine, metalürji mühendisleri ve tecrübeli ekibiyle 24 saat aralıksız modern laboratuvar izmetleri ile birlikte ısıl işlem proseslerini sürdürerek en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Akalın Isıl İşlem olarak firmamız; kalite, disiplin ve iş ahlakı prensiplerinden vazgeçmeyerek setöründe kısa zamanda, geçmişten gelen tecrübesiyle ve müşteri odaklı çalışmalarıyla müşteri fereansını arttırarak, yurtiçi ve yurtdışı çalışan firmaların duyduğu memnuniyetle her geçen gün kurumsallaşarak modern yatırımlarıyla hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımla.

Abdullah AKALIN

Sertifikaları

ISO 9001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri