Nero Endüstri Savunma Sanayi Anonim Şirketi

Genel Müdürlük & Fabrika Malıköy Anadolu OSB (Anadolu Organize Sanayi Bölgesi) 30 Ağustos Cad. No:18 06909 Sincan / Ankara
03125045453       03125045452      tanerozdemir@neroindustry.com, msaka@neroindustry.com, okan.bas@neroindustry.com      www.neroindustry.com

Nero Endüstri Ltd kurulduğundan bu güne yerli tasarım ve çözümleri ile , Türk Savunma Sanayi ve Özel Sektöre birçok proje ve sistem çözümü sunmuştur. Günümüzde Savunma Sanayi ihtiyacı olan yerli sistem üretici misyonuna kendisine misyon bilerek, konusunda uzman ekibi ve kapasitesi ile tamamen veya kısmi olarak özgün sistem ve uygulama çözümleri üretebilmektedir.
Nero Endüstri 2008 yılından itibaren askeri ve ticari sektörde ihtiyaçlarına yönelik proje bazlı ve seri imalat yöntemi ile çalışmakta olan %100 yerli bir KOBİ firmasıdır.Yerli üretim imkanı sayesinde hızlı tedarik ve prototip üretimi ile araç üstü uygulamalarına komple sistem çözümleri sunmaktadır. 

Askeri araçlarda anahtar teslim ürünleri tasarımdan testine kadar anahtar teslim tedarğini ana yüklenicilere sağlamaktadır. 

Ürün Grupları

ARES- İnfilak Bastırma Sistemleri

MARS- KBRN ve İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ

ARMA- GÜÇ DAĞITIM, JENERATÖR, APU, YARDIMCI GÜÇ ÜNİTESİ, REDRESÖR SİSTEMLERİ

UMAY- LAZER TESTPİT , UYARI ve SİS HAVANI SİSTEMLERİ

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
İletişim Bilgileri