Apeks Havacılık Tasarım Savunma Mühendislik Danışmanlık Ltd. Şti.

Saraykent San. Sit. 73.Sok. No:10 Kahramankazan - Ankara / Türkiye
0312 395 54 02       0312 395 89 34      fcetin@apekshavacilik.com, gamze@apekshavacilik.com      www.apekshavacilik.com

APEKS Havacılık Tasarım Savunma Müh. Dan. Ltd. Şti savunma sanayi sektörünün gereksinimlerini karşılamak üzere uzman kadrosu,sektörün gerektirdiği ileri teknoloji makine, ekipman ve teçhizatıyla 2011 yılında yola çıkmıştır.

1,5 metreye kadar parça işleme kabiliyeti olan APEKS büyümeye devam etmektedir.

APEKS bugün itibariyle 6'sı mühendis 24 personeliyle Saraykent Sanayi Bölgesindeki  850 m² kapalı  150  m²  açık olmak üzere toplam 1000 m² alana sahip işyerinde kalite anlayışını sürekli  geliştirerek hizmetine devam etmektedir. 2020 yılı içerisinde 4000 m² kapalı alan olan fabrikasına taşınarak üretim faaliyetlerini bu alanda gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

APEKS geniş deneyim, gelişmiş bilgi birikimi sayesinde kendi sektöründe her türlü ihtiyacı karşılayacak imkana sahip olup AS9100D Havacılık, Uzay ve Savunma Organizasyonları Kalite Belgesi çalışmalarını başarı ile tamamlayarak ürün kalitesini belgelendirmiş durumdadır. Ayrıca Tai Tedarikçi Kalite Sistem Onay Sertifikası, Aselsan Yan Sanayi Onay Belgesi mevcuttur.

APEKS üretmiş olduğu her üründe müşteri memnuniyetini esas almış ve kalite yönetim sistemini müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturmuştur. APEKS kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi ile müşteri taleplerini yürürlükteki yasal ve mevzuat şartlarına uygun olarak karşılamayı, sistemin sürekli iyileştirilmesi güvencesini sağlamaktadır.

APEKS Havacılık’ta şu ana kadar yaptığımız işlerde kalite, müşteri memnuniyeti ve taahhütlerimize sadık kalmaktan gurur duyar ve gelecekte de bunların devamlılığını şimdiden taahhüt ederiz.

Sertifikaları

AS 9100
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu