KALELİ Şaft ve Metal San. Tic. Ltd. Şti.

1234. Sokak, No: 137 OSTİM - YENİMAHALLE - ANKARA
0312 385 81 91       0312 385 81 93      info@kalelisaft.com, sezgin@kalelisaft.com, ecek@kalelisaft.com      www.kalelisaft.com/

Firmamız 1980 yılında Ankara’da kurulmuştur. Başlangıçta sadece tarım aletleri şaftı imalatı yapan firmamız, ilerleyen senelerde traktör ve otomotiv parçaları da imal etmeye başlamıştır. 1992 yılında dünyanın en büyük şaft imalatçılarından olan GKN Walterscheid GmbH lisansı ile Walterscheid ürünlerinin imalatçısı konumuna gelmiştir ve GKN Walterscheid GmbH firmasının Türkiye'de ve Türki Cumhuriyetler'deki tek temsilcisidir.


Büyük Sanayi’de kurulan firmamız, üretim kapasitesi ve makine parkını geliştirerek 1998 yılında Ostim Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 1600 m2 kapalı alana sahip tesisine taşınmıştır. 03.04.2015 tarihinde Kaleli Şaft ve Metal San. Tic. Ltd. Şti olarak nevi değişikliği gerçekleşmiştir.


Kurulduğu yıldan beri faaliyet gösterdiği alanlarda tercih edilen bir şirket olma vizyonunu belirlemiş KALELİ Şaft ve Metal San. Tic. Ltd. Şti. olarak ISO 9001:2015 standart şartlarına göre kurulmuş olan Kalite Yönetim Sistemi kapsamında “Savunma ve traktör sanayi için metal parça üretimi; fikstür ve takım tasarımı ve üretimi” gerçekleştirmekteyiz. 

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi üyesi olarak sektördeki tüm gelişmeleri yakından izleyerek gerek müşterilerimizle gerekse diğer sektör paydaşları ile işbirliği içinde çalışmaktayız. Müşteri beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetleri süreklilik anlayışı içinde sunmayı misyon edinmiş olan firmamız; hassas talaşlı imalat tezgahları, yüksek teknolojili bilgisayar destekli tasarım ve imalat (CAD/CAM) yazılımları, hassas üç boyutlu ölçüm cihazı (CMM), sertlik ölçümü ve tahribatlı kaynak muayenesi laboratuvarı, yetkin ve deneyimli çalışanları, dinamik mühendislik gücü ile savunma ve traktör sanayi sektörüne tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
AS 9100
İletişim Bilgileri