Karba Otomotiv Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Alıcı OSB mah.2017. cad.No:18 Sincan / ANKARA
0312 267 27 00       0312 267 49 60      info@karba.com.tr      www.karba.com.tr

Şirketimiz 1991 yılında belediyeler ve Kamu sektörüne Merdivenli ve Merdivensiz İtfaiye araçları, Kanalizasyon temizleme ve açma araçları, çöp kamyonu ve damperli kamyon gibi katı atık toplama araçları üretmek üzere kurulmuştur. Temmuz 2006 yılında Sincan/ Ankara 1’inci Organize Sanayi Bölgesinde hizmete açtığımız yeni fabrikamızda kadrosunda yüzden fazla personel ile sektörün en büyük ekipman üreticilerinden birisi olmuştur.

Araçüstü ekipman imalatı yanı sıra, firmamız Karba markası altında yüksek ve normal basınçlı araca monteli itfaiye pompalarınında üretimini yapmaktadır. Pompalarımızı 1500 lt/dak, 2000 lt/dak, 3000 lt/ dak ve 4000 lt/dak kapasiteli olarak yüksek ve normal basınç seçenekli üretmekteyiz.

Ülkemizin önde gelen araç üreticisi firmalarından Mercedes Benz Türk A.Ş, MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş. ve FORD Otosan A.Ş. onaylı üst yapıcılıkları başta olmak üzere, Temsa Global A.Ş, Iveco, Anadolu Isuzu ve Karsan A.Ş. firmalarına araç üstü ekipman yapmaktadır.

Firmamız geçen zaman içerisinde yüzlerce yerli ve yabancı kamu ve özel sektör kuruluşuna bir çok ekipmanlı araç yaparak hizmette bulunmuştur. Yurtdışında 28 ülkeye ihracatı olan firmamız, ürünlerimizi dünya standardlarında üretmekteyiz. Satış sonrası hizmetlere verdiği önem nedeniyle rakipleri arasında farklı bir yere sahip olan firmamız bugün gezici servis ekibiyle 24 saat yerinde servis hizmeti vererek farkını göstermektedir.

Sürekli ve değişen teknolojiyi takip ederek, tam ve zamanında, kaliteli üretim yapabilmek için; Müşteri memnuniyetini hedefleyerek bu doğrultuda kabul görmüş standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak temel ilkemizdir. KARBA güven ve istikrarın buluştuğu adrestir.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
TSE EN 9000
CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu