Galen Teknoloji Sanayi ve Tic. A.Ş.

Dağyaka Mah. Dağyaka Küme Evleri No:69 Kahramankazan / Ankara - Türkiye
0312 815 46 94       0312 815 46 13      info@galen-tech.com, melisa.kaynun@galen-tech.com      www.galen-tech.com

Galen Tech. Firmamız tasarımı, kurulumu ve yazılım geliştirme faaliyetleri ile başta içten yanmalı motorlar, türbin motorlar, elektrik motorları, hybrid motorlar ve transmisyon test sistemleri olmak üzere tüm dönen makinaların yük altında performans testleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur.

Konu makinaların testleri dinamometre kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Projeye uygun seçilen dinamometre tiplerimiz; Sulu dinamometre, Eddy-Current (EC) dinamometre, Aktif (Act) dinamometre vb. leridir. Firmamız Türkiye'nin tek dökümünden boyasına Sulu ve Aktif Tip Dinamometre İmalatçısıdır.

Ayrıca firmamız mekanik ve elektronik sistemleri aynı çatı altında imal etmektedir. Özellikle ANKA Ürün Kodulu yazılımımızın tüm kodları firmamıza aittir ve Revizyon, Ömür, Dayanım, Yıpratma, Emsiyon dahil her türlü testleri yapabilmekte, motorun ve dinamometrenin güvenli çalışması için limit gözetimi yapmakta, gerekli görürse problemi otomatik algılamakta, testi güvenli şekilde durdurmakta, sonuç raporları üretmekte, otomatik test adımları koşabilmekte, PID ve adaptif regülasyon yeteneği ile gerekli görülen çevre enstrümanları kontrol edebilmektedir. ANKA yazılımı ayrıca birçok benzeri proje için tarafımızca değiştirilerek kullanılabilmektedir.

Firmamız test sistemleri konusunda müşterilerinden gelecek talepleri karşılayacak ve en uygun çözümü sunacak bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olup, yerli pazar lideridir. Dinamometre ve mekanik sistemler gibi test tesisinde kullanılan tüm ölçüm ünitelerinin de tasarımı, imalatı, satışı ve satış sonrası destek hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Bunun dışında OSTİM'de yerleşik tesislerimizde bulunan test ünitemizde dışarıya da test hizmeti verilmektedir.

Firmamız ayrıca proje yönetimi, lazerli layna alma hizmeti, test tesisi verim arttırma hizmeti, satış sonrası bakım, koruyucu bakım ve tamir ve benzeri konularda ek hizmetler sunmaktadır.

İmalat Testleri, Araştırma Geliştirme (ARGE) Testleri, Ömür Testleri, Komponent Testleri, Emsiyon Testleri, Şase / Roll Testler, vb. tüm test sistemleri ihtiyacınız için anahtar teslimi tesis kurulumu dahil her türlü test ihtiyacınıza çözümler sunmaktadır.

Products

Certificates

ISO 9001

Related Images

Contact Information
Company Location
Company Video