Kaymazlar Makina İml. İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

1157. Sokak (217. Sk.) Ostim Mh. NO:19,Ankara / Türkiye
0312 394 71 24       0312 394 71 25      kaymazlar@kaymazlarmakina.com, kys@kaymazlarmakina.com      www.kaymazlarmakina.com

Kaymazlar Makina 2007 tarihinde kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne savunma sanayisine hizmet vermektedir. İlk mesai günlerinden buyana gerek parça imalatı, gerekse bazı projelerin alt yüklenicisi olarak savunma sanayisine hizmetini sürdürmektedir. Müşteri istekleri doğrultusunda, kaliteyi bir görev bilen yapısıyla, sürekli iyileşme modelini kendine amaç edinmiş olan firma kısa zamanda savunma sanayisi ana firmalarının onaylı tedarikçisi olmaya hak kazanmıştır. Artan müşteri talepleri doğrultusunda her yıl bir önceki yıla oranla gözle görülür bir büyüme ivmesi kazanmış, makine kapasitesini kuruluşundan buyana üç kat artırmış, uzman personel kadrosunu geliştirmeyi hedef bilmiştir.

Kuruluşunun ilk yıllarında TÜBİTAK-SAGE ile çalışan firma, 2012 yılı itibariyle ASELSAN, ROKETSAN, FNSS ve OTOKAR kalite yönetim sistem ve nitelikli personel istihdam onaylarını da alarak onaylı tedarikçi listelerinde olmayı başarmıştır. TAI ve TEI ile görüşmeler devam etmektedir. Sadece yurtiçi savunma sanayisi değil tüm dünyada savunma sektörüne hizmet vermek amacıyla çabaları sürmektedir. Parça imalatı ile başlayıp günümüzde kalıp, bütünleme gibi alanlarda da faaliyet gösteren firma diğer yan dallardaki arayışlarına da devam etmekle birlikte kabiliyetlerini nihai ürün çıkarmak üzere geliştirmeye çalışmaktadır.

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu