BAYSAN FIRÇA VE MAKİNA SANAYİ - HAMZA BAYIR

100. Yıl Bulvarı 1246. Sok. No:12 Ostim - Yenimahalle - Ankara
0312 385 35 70       0312 354 64 06      info@baysanfirca.com.tr      www.baysanfirca.com.tr

Ankara Ostim’de bulunan firmamız , ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarına özel tasarım fırça , sanayi fırçaları ve yapmış olduğumuz yatırımlarla beraber temizlik fırçaları imal etmektedir. Türkiye geneli sanayi alanında her türlü fırça ihtiyacına cevap verebilen firmamız , 5 beyaz yaka , 24 mavi yaka personeli genç , yenilikçi , dinamik ruhu yılların vermiş olduğu tecrübeyle ülkemizin önde gelen fırça üreticisi olarak hedeflediği şekilde yatırımlarına devam etmektedir.
 
1978’de kurulan firmamız ; bugünkü hizmet alanı olan fırça üretimine 1982 yılında başlamıştır. Son yıllarda büyük bir kurumsallaşma içine girmiş olup fabrikamızı 1500 m² kapalı alana, üretim kapasitesini de 4 katına çıkarmıştır. Yurtdışından getirmiş olduğumuz yenilikçi ve tam otomatik makinalarımızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.
 

Ülkemizin önde gelen ve bilinen sanayi firmalarıyla ,  küçük ölçekli firmalarına kadar uzanan geniş bir müşteri portföyü ve bu müşterilerinin çoğu ihtiyacına cevap veren bir ürün kataloğu bulunmaktadır. Sanayi alanında her türlü fırça ihtiyacı talebine cevap veren firmamız , belli başlı sektörler için de istenilen ölçü ve özelliklerde üretmiş olduğumuz özel kalıplarımızla sektörel üretim de de en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Yenilikçi ve son teknoloji makinalarımızla beraber ürünlerimizin ihracatına hız vermekteyiz. Kuzey Afrika , Avrupa ülkelerine ihracatımız bulunmaktadır.
 
Savunma Sanayi, Cam ve Mermer Sanayii, Kağıt ve Ambalaj Sanayii, Çevre ve Temizlik Firmaları, Dayanıklı Tüketim Malzemeleri, Çimento ve Toprak Sanayii, Gıda Sanayii, Metal Sanayii, İlaç Sanayii, vb… gibi ülkemizin temel taşlarını oluşturan tüm sektörlere ve bu sektörlerdeki; ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş., ROKETSAN ROKET SANAYİ VE TİCARET A.Ş., NUROL HOLDİNG A.Ş., FNSS SAVUNMA SİSTEMLERİ A.Ş., VESTEL SAVUNMA SANAYİ A.Ş.,  AYESAŞ A.Ş., MKE, TUSAŞ-TÜRK HAVACILIK VE UZAY SANAYİ A.Ş., KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş., BOZANKAYA A.Ş., DURMAZLAR MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.,  ECZACIBAŞI, ANADOLU CAM SANAYİİ A.Ş., , BOSCH SANAYİ VE TİCARET A.Ş., TRAKYA DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş., TRAKYA CAM SANAYİ A.Ş.,  ARÇELİK A.Ş., VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.,  PAŞABAHÇE CAM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş., TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNALARI A.Ş., EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T. A.Ş. vb. kendi sektöründe lokomotif firmalara çözüm üretmekteyiz.
 

Fırça doğası gereği aşınan bir ekipman olup, kullanım yeri ve modeline göre hayati önem arz edebilir. Bu bakımdan müşteri taleplerine ivedi cevap verip tedarik sürelerini minimuma indirerek yaşanabilecek zamansal dezavantajı ortadan kaldırdık.


Ürün yelpazesi genelde spesifik ve müşteri isteğine göre üretilen ürünlerden oluşan BAYSAN FIRÇA, seri üretim fırçalarda da oldukça iddialıdır. Müşterilerimizin ister yedek parça olarak ister kendi üretimi olan makine ve ekipmanlarında kullanma gereksinimi duydukları fırçaları ihtiyaçlarını tam veya en yakın iş görecek şekilde ürettirmek için bizimle çalışmayı seçerek bizi çözüm ortağı firma olarak görmeleri bizi onurlandırdığı gibi kendimize olan güvenimizi de gün geçtikçe arttırmaktadır. Kaliteli ve güvenilir firma imajını korumak zorunda olduğumuzu aklımızdan çıkarmayarak aynı zamanda fiyat olarak da müşterilerimizi korumak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.
 

Fırçalarımızı müşterilerimizin kullanım veya ihtiyaç senaryolarına göre şekillendirmekle beraber; Harbi Fırça, Tomar Fırçası, Şerit Fırça, Silindir Fırça, Silindir Sarma Fırça, Çelik Tel Fırça, Disk Fırça, Kapı Altı Fırçası, Beton Parke Fırçası, Yol Süpürme Fırçaları gibi ana başlıklarda da fırça üretimimiz mevcuttur.
 

Üretimimiz spesifik olduğu için her geçen gün artan tecrübemiz ve sürekli koruduğumuz dinamizmimiz birleşince ortaya çıkan çözüm gücünün bize verdiği en güzel hediyesi ihtiyacımızı giderdiğimiz müşterimizin memnuniyetidir. 

Sertifikaları

ISO 9001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri