HARİTAEVİ Havacılık Mühendislik A.Ş.

Mustafa Kemal Mah. 2118. Cad. Maidan Ofis A14 06530 Çankaya / Ankara / TÜRKİYE
0312 266 66 98       0312 266 66 18      haritaevi@haritaevi.com, karatas@haritaevi.com      www.haritaevi.com

Haritaevi, 2006 yılında, mekansal bilgi sistemlerinin farklı uygulama alanlarına odaklanmak üzere kurulmuştur. Yazılım projelerimizin temelleri, 2012’de Bilkent Üniversitesi Cyberpark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde atılmıştır.

Haritaevi, Türkiye'de Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nce “Havacılık Çalışmaları’nda Uzman Kuruluş” olarak yetkilendirilmiş ilk şirkettir. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yanında Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Hava Kuvvetleri Komutanlığı Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve pek çok sivil havalimanı otoritesi için mühendislik ve yazılım projeleri gerçekleştirmiş durumdayız.

Avrupa'da ACI ve IATA verilerine göre en hızlı büyüme gösteren ve uçak-yolcu trafiği karşılayan İstanbul Havalimanı, Antalya Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı içerisinde ve mania planı kapsama alanında pek çok ileri mühendislik analizini başarıyla tamamladık.

Bünyesinde farklı branşlardan personel barındıran Haritaevi, disiplinlerarası işbirliği ile Ar-Ge projeleri geliştirmekte ve sonuç ürünlerinin canlı örneklerini vermektedir. Ulaştırma Bakanlığı ve bağlı kurumları için yazılım uygulamaları ve eğitimler yapabilmiş olmanın sorumluluğunu taşıyoruz.

Uluslararası ticaret anlamında, ICAO standartlarında farklı ülkelerden deneyimli partnerler ile çalışıyoruz ve pek çok firmanın Türkiye temsilciliğini icra ediyoruz. Ayrıca Haritaevi, Uluslararası Havalimanları Birliği Dünya İş Ortakları Ağı (ACI WBP) üyeliği bulunan Türkiye’den ilk kuruluştur.

Haritaevi, OSSA yanında Savunma ve Havacılık İhracatçıları Birliği üyesidir ve Türkiye’de nitelikli mühendislik çözümleri üreterek; dünya geneline ihracat hedefiyle çalışmaktadır.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 27001
ACI EUROPE
CAA Macedonia
TürkMMMB
EFCA
FIDIC
İletişim Bilgileri