ANDAR Elektromekanik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti.

Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı, 35/2 ODTÜ Teknokent İkizler Binası, Çankaya / ANKARA PK: 06800 Çankaya- Ankara / Türkiye
0312 385 04 50       0312 385 04 51      gokhan.koyuncu@andar.com.tr      www.andar.com.tr

ANDAR, savunma ve havacılık sektöründeki ana yüklenici firmaların dışa bağımlılığını azaltmak ve küresel pazarda rekabetçi çözümler yaratmalarına katkı sağlamak amacıyla 2012 yılında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Elektromekanik hareket sistemleri konusuna odaklanan ANDAR, servo eyleyiciler ve bunların bileşenlerini geliştirmek üzerine uzmanlaşmıştır.

ANDAR, sistem entegratörlerinin kalite, bütçe ve takvim beklentilerine uygun şekilde tasarım, geliştirme, üretim ve destek faaliyetleri gerçekleştirerek yenilikçi ve teknolojik çözümler sunmaktadır. Firmamız savunma ve havacılık sektöründe hava, kara ve insansız platformları olmak üzere geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir. ANDAR geliştirme projeleri için yeni ürünler, modernizasyon projeleri için ise muadillerinden daha performanslı ürünler geliştirmektedir.   

Hava, kara ve insansız platformlar için doğrusal ve açısal servo eyleyici ürünleri geliştiren ANDAR, kullanıldığı uygulamalarda gerektiğinde eyleyici alt birimlerinden oluşan daha basit sistemleri ya da birden çok eyleyicinin birlikte çalıştığı daha karmaşık sistemleri sağlamaktadır.                      

ANDAR’ın amacı müşterin en iyi sistemi üretebilmesi için ihtiyaçlarına en uygun ürünü sağlamaktır. Bu ürünleri geliştirebilmek için ANDAR, teknik ve teknik olmayan alanlarda sürekli uzmanlık geliştirmektedir.

Teknik alanda geliştirilen uzmanlıklar sistem geliştirme, mekanik, elektronik ve elektrik dallarında alt sistemler geliştirme, prototip üretimi, üretim ve test cihazları geliştirme, kalifikasyon, askeri standartlar, sivil havacılık standartları, testler ve üretim konularındadır. Teknik olmayan alanlarda geliştirileni uzmanlıklar ise müşteri ilişkileri, ister yönetimi, kalite, satış sonrası destek konularındadır.

ANDAR tasarımda dışa bağımlı olmamak, mümkün ise üretimde alternatifli gitmek, mümkün olmadığında kendi üretim altyapısına sahip olmak konularında çalışmalar yürütmektedir. Kesintisiz devam eden ArGe çalışmalarımız ile daha iyi performansta, daha yüksek yerli katkı sağlayabilecek ürünler geliştirilmektedir. 

Sertifikaları

AS 9100
İletişim Bilgileri