Alfa-Beta Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Özpetek San.Sit. 1402 Sok (eski 615) No:16 İvedik PK: Yenimahalle Ankara Türkiye
3123956069       3123958075      umut.isleyici@alfabetamakine.com      www.alfabetamakine.com/

Alfa-Beta Makine Ltd. Şti.’ nin temel faliyet konusu başta savunma sanayi olmak üzere yurt içi ve yurt dışı pazarlara yönelik çeşitli makine ve ekipmanlara ait çelik ve alüminyum esaslı mekanik parçaların üretilmesidir.

ISO 9001:2008 kalite sertifikasına sahip firmamızda ürün siparişinden malzeme teslimine kadarki her aşamada sürekli kontroller ve iyileştirmeler yapılarak sonuç ürünün istenilen özelliklerde imal edilmesi sağlanmaktadır.

Üretim öncesi Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) yapılabilmekte ve önceden üretim prosesleri çıkarılabilmektedir. Montajlı parçalarda bilgisayar ortamında montaj yapılıp olası sorunlar imalata geçmeden görülebilmektedir. Üretim, Bilgisayar Destekli Üretim (CAM) metodu kullanılarak yapılabilmekte böylelikle CNC tezgahlarının tüm kapasitesi kullanılabilmektedir.

Genel olarak savunma sanayine yönelik faliyet gösteren firmamız, başka endüstrilere de hizmet etmektedir. Bu hizmet yedek parça imalatı olabildiği gibi ihtiyacın gerektirdiği şekilde aparat tasarlanması ya da komple sistem (mekanik, hidrolik, elektrik. v.s) tasarlanıp anahtar teslim şekilde imal edilmesi de olabilmektedir.

Hizmet verdiğimiz firma listesini ve yapılan örnek projeleri linkten tıklayıp görebilirsiniz. Firmamızda imalat kontolü ve kalite kontrol işlemleri makine yüksek mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Tüm kontroller ISO 9001:2008 gereklerine uygun şekilde yapılıp kayıt altına alınmaktadır.

Sertifikaları

AS 9100
İletişim Bilgileri