BGCPAK Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti.

İvedik OSB Mah. 1534. Cad. No:23
0312 217 12 10       info@bgcpak.com, bora@bgcpak.com      https://www.bgcpak.com/

BGCPAK Ambalaj 2017 yılından beri esnek ambalaj çözümleri üreten, bunların ihracat ve satışı ile uğraşan, bir aile şirketidir. Kurulduğumuz günden beri hizmet ve kalite standartlarımızı sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek çözüm ortaklarımıza rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmakta , doğru müşteriye doğru ürünü, doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu yaklaşım sayesinde BGCPAK Ambalaj sektörde istikrarlı bir büyüme yakalamış, sahip olduğumuz marka imajını daha da ileriye taşımayı amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve çözüm odaklı tutumuz ile müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda Türkiye’deki lider konumumuzu korumak.

MİSYONUMUZ

BGCPAK olarak yenilikçi bakış açışına odaklanan, en yeni teknoloji cihazlar kullanarak, doğru müşteriye doğru ürünü doğru fiyatla ve zamanda ulaştırarak sektörde öncü firma olmayı hedefliyoruz. Çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza büyüme ve gelişme fırsatları sunarak personel verimliliğini arttırmayı amaçlıyoruz.

İletişim Bilgileri