Teknopar Endüstriyel Otomasyon San. ve Tic. A.Ş.

İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1122. CADDE (ESKİ22.) 1471 SOKAK (ESKİ 687) NO:3-5 PK:06370 Yenimahalle Ankara Türkiye
0312 395 99 20       0312 395 99 30      akbas@teknopar.com.tr, turan@teknopar.com.tr, punal@teknopar.com.tr      www.teknopar.com.tr

Teknopar, 1996 yılında gelişen sanayi ve endüstriyel tesislerin hidrolik, pnömatik ve endüstriyel otomasyon sistemlerini tasarlamak ve gerçekleştirmek üzere Ankara’da kurulmuştur.

İlk olarak endüstriyel tesislerin, hidrolik, pnömatik, elektrik ve elektronik sistemlerinin projelendirilmesi, üretilmesi, montajı ve revizyonu ile ilgili çalışmalarla başlanmış ve bu konuda bir çok başarılı proje gerçekleştirilmiştir.

Günümüzde firmamız, gelişen mühendislik ve üretim altyapısı sayesinde faaliyet alanını genişleterek komple endüstriyel tesis tasarımı ve uygulamaları yapmaktadır.

Sektöründe hızla büyüyen firmamız, bünyesinde gerekli makine, teçhizat ve üretim alanlarını bulundurmakta, teknik kadrolarımızın tamamı konularında uzmanlaşmış, deneyimli mühendis ya da teknisyen düzeyinde elemanlardan oluşmaktadır.

Şirket olarak temel hedefimiz, küresel dünyadaki teknik gelişmelerin gerisinde kalmadan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, faaliyetlerimizi sürdürmektir. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda, yaptığımız işin kalitesi ve zamanında teslimi, müşterilerimizin firmamıza duydukları güveni daha da artırmıştır

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Contact Information