Arel Arçağ Elektrik Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Alınteri Bulvarı 1202/1 Sokak (31.Sok) No:109-111 PK: 06370 Yenimahalle- Ankara / Türkiye
0312 385 02 02       0312 385 08 14      mete@arel.com.tr, muratpolat@arel.com.tr, hakan@arel.com.tr, nilay@arel.com.tr      www.arelgroundpower.com

Bir aile şirketi olan AREL, 1987 yılında Aydın Arcağ tarafından kurulmuştur. 1961 yılından bu yana imalat sektörünün içinde olan firma kurucusu Aydın Arcağ; dizel kaynak makinesi, jeneratör ve konvertörlü tip beton vibratörleri gibi ürünlerin Türkiye'deki ilk tasarımını ve yerli imalatını gerçekleştirmiştir.

Bir dünya markası olmayı hedefleyen AREL'in 1987'de başlayan yolculuğu başarılarla dolu uzun bir süreci geride bırakmıştır. Bu zaman içerisinde AREL; her zaman daha iyisinin ve daha kalitelisinin yapılabileceğini kendine ilke edinerek, gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla altyapı çalışmalarına önem vermiş ve ürün tasarımında sürekli yeni gelişmelere imza atmıştır.

Geniş ürün yelpazesi, esnek üretim altyapısı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla her zaman müşteri odaklı bir kalite politikası izleyen AREL, başarısının en büyük ölçüsünü müşteri memnuniyeti olarak benimsemiştir. Bu doğrultuda, üretim aşamasında gösterdiği duyarlılığı, satış sonrası hizmetler ve serviste de kanıtlamış, müşterilerine 1 yıl ürün garantisi ile beraber her koşulda sınırsız servis imkanı sağlamıştır.

Gelişimini sadece üretim teknolojisi ile sınırlamayan AREL, yeniden yapılanma çalışmalarına her aşamada önem vermiş ve kalite konusundaki hassasiyetini ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi alarak kanıtlamıştır. Her zaman daha ileriye gitmeyi amaçlayan AREL, gücünü aldığı müşterilerine verdiği hizmet kalitesini arttırabilmek için sürekli çalışmak zorunda olduğunun bilincindedir.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
CE Belgesi
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu