TTAF Savunma Sanayi ve Tic. A.Ş.

Ostim Mah. Ahi Evran Cad. 1212 Sok. No:24 Yenimahalle - Ankara / Türkiye
0312 386 22 66       0312 386 35 36      ergun.i@ttafsavunma.com.tr, tulay.e@ttafsavunma.com.tr, info@ttafsavunma.com.tr      www.ttafsavunma.com.tr/

TTAF Savunma, Ağustos 2013 yılında Ankara Ostim’de bulunan fabrikasında kurulmuştur. TTAF Savunma, ulusal ve uluslararası pazarlarda faaliyette bulunan müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip ederek, inovatif, sürekli gelişim, sürdürülebilir büyüme, akılcılık, bilimsellik, evrensellik, şeffaflık, etik, kalite odaklılık ve zamanında teslim prensiplerini her adımda uygulamış, koşulsuz müşteri mutluluğunu ana felsefesi olarak tanımlamıştır.

TTAF Savunma eğitimli, yetenekli, kalifiye ve hedef odaklı bir ekibe sahiptir. Bu ekip, TTAF Savunma’yı konusunda dünyada lideri firmalardan biri konumuna getirecektir. TTAF Savunma, güçlü teknik ve ekipman altyapısı, tesis altyapısı, eğitimli, tecrübeli ve sürekli kendini geliştiren insan kaynağı altyapısı, ulusal ve uluslararası tecrübesi ve vizyonu olan üst yönetim kadrosu ile havacılık, savunma ve uzay sanayiinde önemli ürün ve hizmetler sunmaktadır Elektriksel kablolamanın önemi günümüz havacılık pazarında her geçen gün artmakta, daha karmaşık hale gelmektedir. Elektriksel kablolama çözümleri artık normal bir ürün olmaktan ziyade ana sistemlerin en önemli bileşenleri olarak değerlendirilmektedir. TTAF Savunma, çalışmalarını bu kapsamda yürüterek, müşterilerinin en önemli tedarikçisi konumuna erişmiş, bu pazar şartlarını göz önünde bulundurarak sadece kablaj üreticisi değil, aynı zamanda uluslararası pazarlarda söz sahibi bir sistem üreticisi olmayı hedeflemektedir.

TTAF SAVUNMA’NIN VİZYONU: Today, Tomorrow, And Forever. Ulusal ve uluslararası pazarlarda ürünlerine güvenilen lider çözüm ortağı olmak, üretken, etkin ve fark yaratan ekibimizle, sadece işimizi iyi yapmak değil, aynı zamanda daha işlevsel ürünler ortaya çıkartmak, sıradan bir tedarikçi olmak yerine, çözümün ve sistemin ana unsuru olmak için kendimizi sürekli yenilemek ve geliştirmek Koşulsuz müşteri memnuniyeti ana hedefimiz olduğu için müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve taleplerini analiz edip, zamanında, ekonomik ve en uygun çözümleri üretmek. Çalışanlarımız iç paydaşlarımızdır. Çalışanlarımızın teknik açıdan gelişimini sağlamak amacıyla gerekli eğitim olanaklarını sağlayarak, TTAF Savunma’yı, havacılık, uzay ve savunma sanayinde ulusal ve uluslararası pazarlarda lider yapmak. Müşterilerimizin değerlerine ve görüşlerine saygılı olmak. Şirket içinde ve dışındaki yaşamımızda kalite felsefemizi sürekli uygulamak ve böylece TTAF Savunma çalışanlarının şirketleri ile gurur duymalarını sağlamak. Vizyonumuza ulaşabilmemizin temel noktası, bugüne kadar almış olduğumuz mesafeyi göz önünde bulundurarak, mükemmelliğe ulaşmak, bundan sonra ne kadar mesafe almamız gerektiğini değerlendirmektir.

TTAF SAVUNMA’NIN DEĞERLERİ: Dürüstlük: Dürüstlük en iyi politikadır felsefesini yaptığımız her işte uygularız. Kalite: Üründe kalite, davranışta kalite, yaşamda kalite, ilişkide kalite yaklaşımı bizim için önemli unsurlardır. Güvenlik ve İnsan Sağlığı: Çalışanlarımızın sağlığı bizim için çok değerlidir. Bu nedenle tesislerimizde güvenlik kurallarına çok sıkı bağlıyız. Takım Ruhu : Müşteri ihtiyaçlarını karşılamada ekip çalışmasının önemli olduğunu düşünüyoruz, çalışanlarımızın görüşleri bizim için çok önemlidir. Değer Yargılarına Saygı: Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin değer yargılarına saygılıyız.

TTAF SAVUNMA’NIN KAABİLİYETLERİ: Yüksek teknik, tesis ve çalışan altyapımızla elektriksel kablolama, elektromekanik montaj ve mekanik montajda karmaşık ürünlere çözümler sunmaktayız. Müşteriler ile sürekli görüşmeler yaparak, onların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda seçenekler önermek ve onları en doğru seçeneğe yönlendirmekteyiz. Üretimde ve testte kullanılan ekipman ve malzemelerin kalitesi ile üretimden çıkan ürünlerin güvenilirliğini bir kat artırmaktayız, ekibimizle, kablo ve elektromekanik montaj ünitelerinin en ekonomik, en kısa sürede ve ihtiyaçları en doğru giderecek şekilde çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalar, maliyet, kalite ve hızlı teslimat odaklılık prensibi ile yapılmaktadır. Üretilen ve teslim edilen ürünlerin gerektiğinde ve müşteri tarafından talep edilmesi halinde sahada montajı yapılmaktadır Prototip, seri üretim ve satış sonrası destek konusunda entegre çözümler sunmaktayız. Malzeme talebinden, malzemelerin üretim hattına verilmesine kadar, üretim aşamalarından son ürünün depoya ve depodan da son kullanıcıya teslimatına kadar olan süreçte tam izlenebilirlik sağlanmakta ve bu izlenebilirlik kayıtları çok yakından takip edilmektedir. Tüm çalışanların aldığı eğitimler sonucunda üretim faaliyetlerimiz, IPC/WHMA-A-620B ve IPC J-STD-001E-2010 standartlarına göre yapılmaktadır

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
AS 9100
Tesis Güvenlik
İletişim Bilgileri