TECUS TEKNOLOJİ San. Tic. Ltd. Şti.

Ostim Osb 1187. Cd No:34 06374 Yenimahalle/Ankara
0312 354 14 44       info@tecus.com.tr, alper@tecus.com.tr      www.tecus.com.tr/

Tecus Teknoloji; endüstri 4.0 yolculuğunda  müşterilerimize, yüksek teknolojiler sunarak, oluşturacağımız güven ve istikrar ortamı ile üretim süreçlerimizin geliştirilmesi, markalaşma kabiliyetimizin artması ve kalite standartlarımızın yükseltilmesi amacıyla sürdürülebilir, verimli ve kaliteli üretim hedeflenerek uzun yıllar birlikte çalışabilmek amacıyla 2017 yılında kurulmuştur.

CNC takım tezgahları sektöründe edinilen 20 yıllık deneyim sonrasında üst düzey üretim, mühendislik tecrübesi ile parkurunda bulunan 3,4 ve 5 Eksen tezgahları ile makinaları ile mekanik üretim, mühendislik, fikstür ve aparat tasarımı yanı sıra, talaşlı üretim sektöründe faaliyet gösteren firmaları için verimliliklerini arttırmak için danışmanlık ve ürün tedariği yapmak amacı ile Ankara’da kurulmuştur.

Üretim faaliyetlerininde yanı sıra, Ar-ge sürecini MİKROPOR firması ile birlikte tamamladığımız Türkiye’nin ilk ve tek yerli tel erezyon filtrelerinin de diğer sarf malzemeler ile birlikte satış organizasyonunu da yapmaktayız.
Bu alanda Mikropor bize finansal olarak Ar-Ge ürünlerimizin geliştirilmesine destek vermektedir.

Piyasa yaklaşımından farklı olarak üretimini ve ithalatını yaptığı hassas ekipmanlar ile 3 Eksen makinalarda da parça sökülmeden 5 eksen işlemeler yapılabilmektedir.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri