ARI Savunma Havacılık Elektronik ve Elektromekanik A.Ş.

İvedik OSB. 2239/1 Cad. No: 3 Yenimahalle - ANKARA
0312 395 30 25       0312 395 30 24      info@arisavunma.com.tr, rifat.divarci@arisavunma.com.tr      www.arisavunma.com.tr

Arı Savunma ve Havacılık İnsansız Hava Araçları konusunda Çözüm Ortağınız...

     ARI Savunma ve Havacılık 2016 yılında savunma ve sivil havacılık alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Teknopark Ankara yerleşkesi içerisinde Ar-Ge'ye dayalı alanlarda yerli ürünler ve yetenekler geliştirmekte olan ARI Savunma ve Havacılık, kısa zamanda uzun yol kat etme politikası ile hızla büyümeyi hedeflemektedir.  

Şirketimiz konusunda uzman mühendisler ve teknik personelden oluşan genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Amacımız sivil ve askeri amaçlı insansız hava araçalarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretilmesidir. Ancak bu zorlu ve uzun bir süreç olacağından öncelikle sivil kullanıma yönelik İnsansız hava araçlarının tasarlanması, geliştirilmesi ve üretilmesini gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda da piyasada mevcut bir çok ticari insansız hava aracının da teknik destek ve danışmanlık hizmetini sunmaktayız. 

       Kısa Vade Hedeflerimiz : Öncelikle sivil kullanıma yönelik (Haritalama – İnşaat, Arama Kurtarma, Tarım vb.)  insansız hava araçlarının araştırma ve geliştirilmesinin yapılması ve bu araçların güncel hayatımızda zaman ve iş gücü yönünden faydalı endüstriyel ürünler haline getirilmesi. Kısa vadede bu  Ar-Ge Faaliyetlerini gerçekleştirirken, sektördeki diğer ürün ve ticari faaliyetleri de takip ederek, hem ticari olarak faaliyet göstermek  hem de tüm ürünler hakkındaki bilgi birikimimizi geliştirmek. 

        Uzun Vade Hedeflerimiz: Mümkün olduğunca yerlilik oranı yüksek, ülkemizde ve dünyada kullanılan ürünler ve bu ürünler ile ilgili uygulama alanları geliştirerek kullanıma sunmak.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
https://goo.gl/maps/2C5QkDqpNFhtxYxf6
Şirket Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=r92gQ7vPOjc&t=11s https://www.youtube.com/watch?v=ojn_7UoZpEo