İMESTEK Savunma Havacılık Mühendislik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Macun Mah. 177. Cad. 19-E/6 Timko İş Merkezi Yenimahalle - ANKARA
0312 387 20 18       mursavas@imestek.com      www.imestek.com

IMESTEK Savunma Havacılık Mühendislik Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, savunma sanayi ve özel sektörün ihtiyacı olan elektronik kart onarım, elektromekanik montaj, otomatik test sistemleri (ATE) tasarımı ve üretimi, test ekipmanları yazılımları (TPS)geliştirme ve havacılık/savunma sanayi için kablo takımları üretimi amacıyla 2017 Aralık ayında kurulmuştur. 

IMESTEK Savunma Havacılık olarak, 5 katlı ve 600m2 kapalı alana sahip yerimizde 14 personel (5 mühendis ve 8 teknisyen ve 1 büro personeli) ile, kalite hedeflerimizden sapmadan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümeyi hedefliyor ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmayı temel politika olarak belirleyen IMESTEK Savunma Havacılık, tasarım aşamasından başlayarak üretim ve üretim sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sistemini benimsemekte, uygulamakta ve sürekliliğini sağlamaktadır.

Bu bağlamda sektörün önde gelen savunma sanayi firmalarına daha kaliteli hizmet verebilmek adına kalite anlayışını bir üst seviyeye taşımış ve "Otomatik Test Ekipmanları Yazılım (TPS) Geliştirme ve Havacılık, Savunma Sanayi için Kablo Takımları Üretimi" konularında AS9100D sertifikasına sahip olmuştur.

Hali hazırda ISO 9001:2015, ISO 27001, OHSAS 18001 ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan firmamız, kalite yönetim anlayışını sürekli geliştirme politikasının meyvelerini almaya devam etmekte, yenilikçi yaklaşımını stratejik hedeflerini belirleme aşamasında da ön planda tutarak hem piyasadaki rekabet gücünü artırmakta hem de sektörün gelişimine katkı sağlamaktadır.

Firmamızın 2 katı ESD zemin ile kaplı olup hassas üretim ve onarımlar için hazırıdır. Aynı zamanda bu yerimiz; malzeme yükleme ve teslimat alanları, toplantı odası, turnikeli giriş/çıkış sistemi ve dinlenme terası da içerdiğinden savunma sanayii projeleri gereksinimleri için daha kullanışlı bir alan haline gelmiştir.

Faaliyet alanlarımız;

  • Askeri Kablaj Üretimi
  • Üretim, Test, Doğrulama Amaçlı Cihaz, Fikstür Tasarım ve Üretim
  • Elektronik Kart ve Elektronik/Elektromekanik Sistem Onarımı
  • Prototip PCB/Gömülü Yazılım Tasarımı ve Seri Üretimi
  • Montaj, Entegrasyon ve Saha Kurulum Hizmetleri
  • Elektromekanik Montaj ve Seri Üretim

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
AS 9100

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri