E-Berk Tünel & Zemin Teknolojileri

Malıköy Anadolu Osb Mah. 12. Cad. No:24 Sincan / Ankara
0312 267 48 48       0312 354 38 20      ozgursavasozudogru@gmail.com, harunotaci@gmail.com      www.e-berk.com

1993 yılından itibaren Türk Metal Sektörüne Hizmet eden firmamız E-Berk Makina ve Metalurji, 2002 yılından itibaren Tünel Açma Makinalarının ( TBM ) yedek parça sağlıyıcısı olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu kapsamda 1 mt çaptan 20 mt çapa kadar kadar Tünel Açma Makinalarında kullanılan 12 ' den 21' e kadar kesici disklerin tungsten carbur' lü ripper' larin, scraper' ların cutting knife' ların ve diğer yedek parçaların imalatı yapılmaktadır. 2009 yılından itibaren fore kazık sektöründe tungsten carbur' lü bit, manşon ve bunun gibi yedek parça ekipmanlarınında üretimine başlanmıştır.

Firmamız , değişik jeolojik koşullar doğrultusunda , farklı TBM tipleri için (Hardrock TBM, Slurry TBM , Gripper TBM , EPB shield TBM , Double shield TBM , Single shield TBM , Mix shield TBM ) istenilen çap ve ölçülerde cutter head dizaynı ve üretimi , görevini tamamlamış cutter head lerin istenilen şekilde revizyonu ve cutter head konfigürasyon danışmanlığı gibi çalışmalarıyla da dünya genelindeki projelere çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız tünel açma çalışmasının yapılacağı zeminin jeolojik koşullarına göre bünyesinde bulundurduğu ısıl işlem ve dövme tesisinin avantajı ve yılların getirdiği tecrübe ile üretime devam etmektedir.

Üretimlerimiz ISO 9001:2008 kalite güvence sistemi doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda firmamız tünel inşaatlarında çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

E-Berk Makina Metalurji Ltd. Şti. olarak Fore Kazık ve Delme Patlatma Sistemlerinde , zemin iyileştirme sektörüne getirmiş olduğu inovatif çözümlerle kısa sürede sektörde önemli yer kazanmıştır. Yüksek aşınma direncine sahip patentli ürünleriyle 2-3 kat daha fazla metraj avantajı ve en düşük birim metraj maliyetini sektörün önde gelen firmalarının hizmetine sunmakta ve inovatif çözümleri ile kalitesini geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

2011 yılı Ocak ayında 5000 metrekarelik kapalı alanlı yeni fabrikamıza geçmiş bulunmaktayız.15'i mühendis 100 kişilik kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti yeni fabrikamızda vermeye devam edeceğiz.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu