DEMAK Havacılık Savunma Makina İnş. Elekt. İlet. Bil. Lab. Faal. San. Tic. Ltd. Şti.

İvedik OSB. 1387. Sokak No:4 Yenimahalle - Ankara / Türkiye
0312 335 24 34       0312 394 31 99      info@demakhavacilik.com, demakhavacilik@gmail.com      www.demakhavacilik.com.

DEMAK HAVACILIK VE SAVUNMA MAKINA LTD.ŞTİ. OLARAK İŞ HAYATIMIZDAKİ SORUMLULUKLARIMIZI VE SİZLERE DUYDUĞUMUZ SAYGIYI ÖN PLANDA TUTARAK KENDİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİP YENİLEYEREK VE EN DÜŞÜK ÜRETİM MALİYETLERİ İLE ÇALIŞARAK, VERİMLİLİK GÜCÜMÜZÜ ARTTIRMAYI KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEMEYİ, MÜŞTERILERİMİZ VE ÇALIŞANLARIMIZ NEZDİNDE BUNU BİR İŞ PRENSİBİ OLARAK ALGILAMAYI, EN ÖNEMLİSİ “TERCİHİNİZ” OLARAK KALMAYI KENDİMİZE GÖREV BİLİYORUZ.

1997 YILINDA KURULAN ŞİRKETİMİZ ELEKTRO-MEKANİK SANAYİ VE ASKERİ KURULUŞLARIN PLASTİK –KAUÇUK MALZEME VE TALAŞLI İMALAT İHTİYAÇLARINI YAN SANAYİ OLARAK KARŞILAMAKTADIR. ÜRETİMİMİZ ASTM,AMS,MIL-STD,DIN NORMLARINDA SİPARİŞ BAZINDA MÜŞTERİLERİMİZİN TASARIMI YA DA NUMUNELERİ BAZ ALINARAK GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

VİZYONUMUZ :

İş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatını katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezdinde güvenilirliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak,

Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, sektörümüzde önde gelen isim olma özelliğimizi sürdürmek, bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.

FAALİYET KONULARI :

v SAVUNMA SANAYİ HAVA VE KARA ARAÇLARI İÇİN SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İMALATI

v PLASTİK ENJEKSİYON KALIP İMALATI

v ÇEKME KALIP İMALATI

v SAC KESME VE BÜKME KALIP İMALATI

v MAKİNA TASARIM VE İMALATI

v TALAŞLI ÜRETİM

v PLASTİK ENJEKSİYON

v PROJE TASARIM VE ÇİZİMİ

v EĞİTİM AMAÇLI CNC (DİK İŞLEME VE TORNA)İMALİ

v KAUÇUK,EPİDYEM,SİLİKON,FİTİL İMALATI

v METAL ENJEKSİYON KALIP İMALATI DEMAK AVIATION AND DEFENCE MACHINE CO. LTD.

Sertifikaları

ISO 9001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri