ADER Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Anadolu OSB. 4. Cadde, No:4 Malıköy-Sincan, Ankara / TÜRKİYE
0312 502 06 00       0312 502 06 03      info@adersavunma.com.tr, sarp.keskin@adersavunma.com.tr      www.adersavunma.com/

ADER SAVUNMA A.Ş., ülkemiz sanayisine ve ileri teknoloji üretimine hizmet vermek adına, alanında uzman bir ekibin güç birliğinin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Sektörün içinden gelen kurucu kadronun uzun ve detaylı çalışmaları ile sektörün ihtiyacına yönelik yapılan analizler neticesinde ana faaliyet konusunu endüstriyel kaplama ve yaş boya hizmetleri olarak belirleyen ADER SAVUNMA A.Ş., bu alanda sergilediği hizmet kalitesi ve sürekliliği ile tanınan BARIŞ ELEKTROLİZ METAL KAPLAMA firması ile güçlerini birleştirmiştir.

Anadolu Organize Sanayi bölgesinde gerçekleştirilen 6500 metrekarelik tesis yatırımı ile ülkemiz sanayisine olan inancını tescilleyen ADER SAVUNMA A.Ş., faaliyet alanlarında kendisine prensip edindiği hizmet ve kalite anlayışı ile kısa sürede farklı bir konuma erişmiştir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ADERSAVUNMA A.Ş., hizmet verdiği sektörlerin gereksinimlerini yakından takip ederek, değişen ve gelişen şartlar doğrultusunda kendisini yenilemeyi ilke edinmiştir.

ADER SAVUNMA A.Ş., kısa sürede takdir kazanan iş anlayışı ile uluslararası alanda da dikkat çekmeye başlamıştır. Bu ilgi neticesinde, 2014 yılı itibari ile, dünyanın sayılı PCB (Baskılı Devre Kartı) üreticilerinden İtalyan Finmasi Group bünyesindeki CISTELAIER ve TECHCI firmalarının Türkiye distribütörü olmuştur.

Özellikle Türk savunma sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarını ve uluslararası işbirliklerini arttırmak yolunda iş geliştirme faaliyetlerini devam ettiren firmamız, sektöre farklı bir soluk getirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
AS 9100
İletişim Bilgileri