MİLMAST A.Ş.

Malıköy Mahallesi, Başkent OSB Başkent Bulvarı No: 6 Malıköy 06909 Sincan / Ankara
0312 504 54 00       0312 504 53 40      info@milmast.com.tr, nesrin.guven@milmast.com.tr, duygu.cihan@milmast.com.tr      www.milmast.com.tr

MILMAST’ın ardındaki isim olan FİGES AŞ, özellikle uzun fiber boylarına sahip kompozit yapıların analizleri için 40 yılı aşkın önemli teknik altyapı ve tecrübeye sahiptir.
 
Ürünün testleri sırasında her bir sistem için ayrı ve özel olarak fiber kompozit yapılar tasarlanmış ve sonuçlar analiz edilmiştir. MILMAST, teknolojiye ve bilime kendisini adamış tecrübeli bir ekibin eseridir. MILMAST, yenilikçilik ilkesiyle de sürekli iyileştirilmeye devam edecektir.
 
Misyonumuz, “Teleskopik Yükseltme Sistemleri” alanında, ileri mühendislik çalışmalarını barındıran özgün çözümler sunarak, kaliteli, yüksek teknik performanslı, güvenilir, rekabetçi ve yaygın entegre lojistik destek servisi ile uluslararası çözümler sağlayan bir firma olmaktır.
 
Vizyonumuz, ‘Teleskopik Yükseltme Sistemleri” alanında, ileri mühendislik çalışmaları ve %100 yerli çözümleri ile performansını ispatlamış,  yurt içi pazarda lider, uluslararası pazarda önde gelen firmalar arasında yer almaktır.
 

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri