MÜSAN Makina Üretim San. ve Tic. A.Ş.

ASO Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi Göktürk Cad. No: 9 Sincan/Ankara
0312 267 01 68       0312 267 04 74      info@musan.com.tr, ybickes@musan.com.tr, defense@musan.com.tr      www.musan.com.tr/

MÜSAN, 1976 yılında kurulmuştur. Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde 4550m²'si kapalı, 9227m² alanda özel makine, sınai tesis ve teçhizatların,tasarım, dizayn ve detay imalat projelerinin hazırlanmasıi imali, montajı ve işletmeye alınması konularında ülkemiz ekonomisine yüksek katma değer yaratarak katkıda bulunmak amacı ile tamamen Türk mühendis ve işçisinin alınteri emeği ile mühendislik, müşavirlik ve imalat hizmetleri vermektedir.

MÜSAN MAKİNE: MÜSAN, kendi geliştirdiği özel makinalarının imalatının yanında yanında Savunma Sanayimiz ve Türk Ordusunun ihtiyaçları doğrultusunda SSM ve FNSS'e Askeri standartlara uygun özel makina ve teçhizat, Motor Soğutma Fanı ve Dişli Kutusu (Cooling Fan & Gear Box Assy.), Sis Havan Sistemleri Komplesi (Grenade Launcher Assy.), Akü Kutusu (Battery Box Assy.) gibi ünitelerle 800'den fazla çeşit, mekanik, alüminyum ve çelik, kaynaklı, Zırhlı Araç ve Tank parçaları imal etmektedir.

MÜSAN MÜHENDİSLİK: MÜSAN Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1976 yılında özel makine ve sınai tesislerin dizayn, detay imalat ve projelendirme işleri için Ankara’da kurulmuştur. MÜSAN Mühendislik firması; Askeri Birlikler için Özel Amaçlı Elektrikli ve Dizel Araç Tasarımları, Ultrasonik temizleyiciler, elektronik ölçme ve test ekipmanları, elektromekanik bant kantarları, elektromekanik kontrol ölçme cihazları, programlanabilir elektronik kantarlar ve sabit kantarları ile tüm Türkiye’de 400’ün üzerinde referansı ile önemli bir yer tutmaktadır.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
Tesis Güvenlik
İletişim Bilgileri