PEKAS MÜH. ELEK.ELEKTRONİK MAKİNA İML.İTH.İHR.SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.

22 Cad. 1417 Sk. (Eski 634 Sk.) No:13 06370 İvogsan Ostim - Ankara
0312 395 31 83 / 395 34 73       0312 395 32 45      sermet@pekas.com.tr, pekas@pekas.com.tr      www.pekas.com.tr

1995 yılından beri, müşteri odaklı hizmet anlayışıylave günümüzün en çağdaş teknolojisi olan ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK OTOMASYONuygulamalarıyla,her türlü sistem ve fabrikalara daha hızlı,nitelikli, verimliüretim imkanları sunmaktadır.

İş gücünün verimli, üretimin kaliteli olduğu vesorunsuz çalışan ekipmanların bulunduğu elektronik otomasyon ile desteklenmişçağdaş fabrikalar ve sistemler, zorlu rekabet ortamında ilgili firmalaraayrıcalık sağlamaktadır. Otomasyon konusunda uzman olan PEKAS ELEKTRONİK, ençağdaş, en kaliteli, en uygun ve dayanıklı elektronik otomasyonhizmetlerini,müşterilerinin hizmetlerine bağlı olarak çeşitlendirerek sunar.

PEKAS ELEKTRONİK
olarak ilkemiz, bir müşteri kitlesi için tek bir ürün yerine, talepler doğrultusunda her müşteri için özel olarak tasarlanmış ürünler ve hizmetler sunmaktır. Fabrikaların maximum verimlilik ve kalitede üretim yapabilmesi, maliyetleri düşürebilmesi ve piyasa paylarını artırabilmesi, doğru seçilmiş elektronik otomasyon ekipmanları ve doğru tasarlanmış otomasyon projelerine bağlıdır.

PEKAS ELEKTRONİK
İvedik organize sanayi bölgesinde bulunan,binasında hizmet vermekte olup, deneyimli personeli ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin her türlü otomasyon projelerinde bulunmaktan gurur duymaktadır. 

Endüstriyel Otomasyon;
Bir işin insan ile makine arasında paylaşılmasıdır.Toplam işin paylaşım yüzdesi otomasyonun düzeyini belirler. İnsan gücünün yoğun olduğu otomasyon sitemleri yarı otomasyon, makinenin yoğun olduğu sitemler detam otomasyon olarak adlandırılırlar. Sanayi devriminin başlangıcının aksine yakın geçmişimizde üretmek tek başına yeterli olmaktan uzaklaştı. Tüm dünyanın açık bir pazar haline geldiği rekabetçi koşullarda üretimi; hızlı, standart,güvenli, nihayet verimli kılmak, bir zorunluluk haline geldi. Endüstride bu zorunluluğun karşılığı şüphesiz ki otomasyondur.

Otomasyonun Avantajları ve Dezavantajları
Örneğin bir fabrikada kullanılan otomasyon sistemini göz önüne alacak olursak, burada her şeyin esnek ve kontrol edilebilir olması yöneticinin işine gelmektedir. Çünkü bilgisayar ekranında sisteminin işleyişini, eğer varsa arızanın yerini, üretilen ürün miktarını v.b. fabrikayı ilgilendiren bir çok bilgilere erişim ve kontrol kolaylığı sağlar. Bu faydalar da işletmeye zaman, kalite, maliyet, hız ve kâr olarak geri dönmektedir.

Bu sistemlerin en büyük dezavantajı ilk kurulumunun maliyetli oluşudur. Bu maliyet de uzun vadede çoğu otomasyon sistemlerinde kendini amorti etmektedir. Bir diğer zararı ise fabrikalara giren bu otomasyon sistemleri fabrika çalışanlarının sayısında azalmaya sebep olmaktadır.

PEKAS ELEKTRONİK olarak otomasyon sektöründe yeniliklere ayak uydurmak ve daima en iyiyi hedefleyen bir firma olmak en asli hedefimizdir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri