Odak Kompozit Teknolojileri A.Ş.

Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi No:11/5 Çankaya Ankara
0312 354 90 81       0312 426 85 14       info@odakkompozit.com.tr      www.odakkompozit.com.tr

ODAK Kompozit Teknolojileri A.Ş öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ve Savunma ile Havacılık Sektörünün ihtiyacı olan ileri teknoloji ürünü kompozit malzemelerin tasarımı, üretimi ve entegrasyonu konusunda ülkemizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kuruldu.

ODAK Kompozit Teknolojileri A.Ş. Karbon/Cam/Aramid vb. malzemelerden oluşan kompozit yapılar konusunda uzmanlaşmıştır. Çeşitli form ve geometrilerde hafif ve yüksek dayanımlı kompozit parçalar üretmektedir. Farklı kalınlıklarda kompozit plakalar, profiller, borular, takviyeli sandviç yapılar (nomex, alüminyum, kompozit honeycomb ya da köpük vb. malzemeler ile) üretmektedir.

Teknik gereksinimlere uygun parça tasarımı, kompozit üretimine uygun şekilde tasarım revizyonu, tasarımların sonlu elemanlar yöntemiyle analizi konularında hizmet vermektedir.

ODAK Kompozit Teknolojileri olarak hedefimiz müşterilerimiz için en uygun çözümleri ve yüksek kalitede ürünleri, uygun fiyatlarla ve tam zamanında sunarak, kompozit teknolojileri alanında aranılan saygın bir kuruluş olmaktır.
 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
Tesis Güvenlik
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu