TUALCOM Elektronik A.Ş.

Mustafa Kemal Mahallesi, 2119. Cadde, No:11 PK: 06530 Çankaya - ANKARA
0312 485 22 85       info@tualcom.com.tr, irfan.altas@tualcom.com.tr      www.tualcom.com.tr/index.html

TUALCOM, haberleşme ve RF teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir. Milli tasarımlarımızla hızlı, özelleşmiş ve son teknoloji çözümler sunmanın yanı sıra, ülkenin önde gelen uzay teknolojisi ve savunma şirketleri tarafından yürütülen çeşitli projelere de katkı sağlamaktayız.
 
Temel hedefimiz, kompakt, verimli ve genel amaçlı veya uygulamaya özel iletişim ve RF sistemleri, alt sistemleri ve modülleri geliştirmek ve üretmektir. Haberleşme sistemlerine ek olarak, ürün ailemiz radar ve elektronik savaşla ilgili yüksek frekanslı ve geniş bantlı sistemleri de içermektedir.
 
TUALCOM, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir. Bu faaliyetleri son ürünlere dönüştürerek, kısa sürede veri bağları, telemetri sistemleri ve elektronik harp sistemlerinde önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir. 
 
Farklı platformlar için çeşitli ürünler sunan TUALCOM, ülkemizin savunma şirketleri için en güvenilir tedarikçilerden biri haline gelmiş, bunun yanı sıra ürünlerini dünyaya ihraç etmeye başlamıştır.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri