Karenpro Müh. İnş. Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

Saraykent Sanayi Sitesi 29. Sok No:3A Kahramankazan - Ankara / Türkiye
0312 815 30 02       0312 815 30 01      bkarabalik@karenpro.com, info@karenpro.com, tuncay@karenpro.com      www.karenpro.com.tr/index.html

2007 yılında kurulan Karenpro Mühendislik, çoğu savunma sanayinde geçmiş 25 yıllık imalat tecrübesinin verdiği güçle, özel ihtiyaçlara özel çözümler üreterek, kendi tasarımlarını hayata geçirebilecek imalat imkanlarına sahip olmuştur. Bu gün gerek kaynaklı imalat, gerekse talaşlı imalat konularında yerli ve yabancı çeşitli müşterilere hizmet vermekte, bunun yanında kendi mühendislik birikimiyle ortaya koyduğu AR-GE faaliyetleri sonucunda, TÜBİTAK ve KOSGEB desteği alan, ürün gamını hem yerli hemde yabancı ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır.

Karenpro Mühendislik, savunma sanayi özelinde, hem ana sektör firmalarına tasarım hizmeti vermekte, hem de bu tasarımları ürün haline getirerek, kendi konusu dahilinde sektöre hizmet etmektedir.

Yüksek kalite beklentisine sahip yerli ve yabancı müşterilere uzun yıllardır alt-yüklenici olarak hizmet veren Karanpro, işverenlerle kurduğu ilişkilerde süreklilik ve karşılıklı kazanç prensiplerini ön planda tutmakta, uzun soluklu imalat programlarının parçası olarak bu tavrının karşılığını görmektedir.

 

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu