Gülhan Yedek Parça İml. San. ve Tic. Ltd. Şti.

100. Yıl Bulvarı Prestij İş Merkezi No: 55-D/7 Ostim- Ankara
0312 385 53 22       0312 354 23 57      info@gulhan.com, emrah@gulhan.com      www.gulhan.com/

1978'de kurulan GÜLHAN, 5000 m2 lik kapalı alana sahip tesislerinde iş ve inşaat makineleri sektörüne kauçuk ağırlıklı yedek parçalar üreten lokomotif firmalardan biridir. Ayrıca firmamızda plastik ve poliüretan keçeler ile sipariş üzerine yedek parça dizaynı ve imalatı yapılmaktadır.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi , TSE belgelerine sahip olan firmamızda; kalitenin korunması ve sürekli iyileştirilmesi , müşteri memnuniyetinin geliştirilmesinin devamını sağlamak ve hatasız üretim değişmeyen politikamızdır.

Ürünlerimiz, periyodik olarak bünyemizde bulunan laboratuarımızda gerekli olan testlere tabi tutularak kontrol edilir. Her türlü kauçuk ve plastik kalıbı dizaynı ve imalatı yapabilecek makine ve ekipmana sahip kapasitedeki kalıp imalathanemiz mevcuttur. Uzman personel, kaliteli hammadde ve tecrübe ile ürünlerimizin kalitesi garanti altına alınmıştır.

Gülhan, yaklaşık 40yıllık tecrübesi ile sektöre lokomotif kuruluş olarak hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Türkiye genelinde kullanılmakta olup; Almanya ağırlıklı olmak üzere Amerika, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Kore, Singapur gibi Dünyanın 65  ülkesine de ihraç edilmektedir.

Yurtiçinde özellikle inşaat sektöründe tanınan ve iyi bir imaja sahip GÜLHAN, yurtdışında da aynı güveni sağlamanın haklı gururunu sürdürmektedir.

Sertifikaları

ISO 9001
OHSAS 18001
TSE EN 9000
İletişim Bilgileri