TAŞKAR TEKNİK Makina ve Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

Ostim OSB Mah. Cevat Dündar Cad. No:151 Yenimahalle / Ankara
0312 395 25 25       0312 395 25 86      info@taskarteknik.com.tr, ozgur@taskarteknik.com.tr      www.taskarteknik.com/

TAŞKAR Teknik Makina 2002 yılında talaşlı imalat sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup 250 m² kapalı alan içerisinde 4 çalışanı ile üretim faaliyetlerine başlamıştır ve  geçen zaman içerisinde kapasite artırımına yönelik yaptığı yatırımlarla günümüzde OSTİM Organize Sanayi Bölgesinde, 1300m² kapalı alana sahip tesisinde 30 çalışanı ile savunma sanayiine yönelik üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne geçen zaman içerisinde TAŞKAR ailesi de sektöründe tecrübesini arttırarak büyümüştür.

Taşkar Teknik Makina sürekli yenilenen ileri teknoloji ile programlı bir şekilde müşteri ve ürün portföyünü genişletmiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan TAŞKAR Teknik Makine, bu amaçla IS0 9001:2015 Kalite güvence belgesini edinmiştir.

KABİLİYETLERİMİZ:

Şirketimiz kurulduğu günden itibaren üretimde kalite ve müşteri memnuniyeti konularında titiz davranarak kendisinden istenilen kaliteyi sağlamıştır. Talaşlı imalat sürecinde bilgisayar destekli üretim(CAM) ve tasarım(CAD) yapmaktadır. Montajlı ve montajsız üretimler gerçekleştirmektedir.

Üretim aşamasında ve üretim sonrasında ürünler  3 boyutlu CMM koordinat ölçüm cihazlarımızda doğrulanmakta ve raporlandırılmaktadır. Mekanik üretim sonrası ürüne özel sızdırmazlık testi firmamızda yapılmaktadır.

 Ürünlerin lazer kazıma, kaplama, boyama ve benzeri prosesleri konularında onaylı alt yüklenicilerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Sertifikaları

ISO 9001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri