HEXAGON METROLOGY Makine Tic. ve San. Ltd. Şti.

Alaaddinbey Mah. 636. Sok. Otomasyon Plaza No:2 16110 Nilüfer/BURSA
0 850 466 44 64       0 850 466 45 65      dogus.kidik@hexagon.com      www.hexagonmi.com/tr-TR

Hexagon; endüstriyel üreticilerin, günümüzdeki teknolojilerin yerini hızlı bir şekilde alan ve geleceğin çığır açacak ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Lider metroloji ve üretim çözümleri uzmanı olarak, algılama, düşünme ve harekete geçme, yani ölçüm verisinin toplanması, analizi ve aktif kullanımı konusundaki tecrübemiz, ürün kalitesini geliştirirken üretim hızını ve verimliliği artırma konusunda güven veriyor.

Sabit koordinat ölçüm cihazları, optik ve çok sensörlü cihazlar, taşınabilir ölçüm kolları, lazer takip sistemleri, beyaz ışık sistemleri, otomatik denetleme kabiliyetlerinin yansıra önde gelen metroloji yazılımlarını da kapsayan teknolojik portföyüyle Hexagon, komple çözümler üretir. Yazılım, donanım ve hizmetlerimiz arasındaki sinerji, paydaşlarımıza en doğru paketi sunmamızı sağlar. Standart ürünler satmak yerine, her bir uygulama üzerinde en zorlu metroloji problemlerinin üstesinden gelecek, çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz.

Küresel hizmet ağımızın bir parçası olarak Hexagon Türkiye, ürün bilgisinden satış sonrası gereksinimlerine kadar yanınızdadır. Bursa’da idari merkez, Ankara’da operasyon merkezimiz, İstanbul ofisimiz ve İzmir'de yerleşik ekibimiz ve bütün yetkin mühendislerimizle ile seçkin sanayimizin servis ve eğitim gereksinimlerinizi karşılamak üzere her zaman hizmetinizdedir.

  • Sistem Danışmanlığı: Spesifik üretim ve ölçüm ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerin seçilmesinde mühendislerimiz hizmetinizdedir.
  • Eğitim: Ölçüm üretkenliğini optimize etmek için Giriş ve İleri seviyede Metroloji derslerine giriş
  • İlk Parça Programlaması: Yeni parça devreye alınırken ölçüm programları uzmanlarımız tarafından geliştirilir.
  • Ölçüm Hizmeti ve Programlama: Aşırı ölçüm yükü veya farklı ölçüm uygulamaları için profesyonel ölçüm ve programlama desteği.
  • Yazılım Bakım Anlaşmaları: Pazarın lideri yazılım paketlerimizin teknik desteği ve versiyon güncellemeleri.
  • Sertifikasyon ve Kalibrasyon: Sistem hassasiyetini ve tekrarlanabilirliliğini en yüksek seviyede tutabilmek için TÜRKAK akrediteli sertifikasyon ve kalibrasyon.
  • Sistem Geliştirme ve Yenileme: Gelişmiş donanım ve yazılımlar mevcut ekipmanlar ile kombine edilerek eski sistemler canlandırılır.

Servis ve Onarım: Orijinal Hexagon yedek parça ve sertifikalı uzmanlarımız, sistemlerin sorunsuz ve en iyi şartlarda çalışmasını garanti eder.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 17025
İletişim Bilgileri