Döksan Isıl İşlem ve ARGE Merkezi A.Ş.

Ahi Evran OSB mahallesi, Uygurlar Caddesi No: 3 Sincan / Ankara
0312 267 01 11       0312 267 02 11      bilgi@doksanisilislem.com; sena.atakoglu@doksanisilislem.com      www.doksanisilislem.com

Sn. Yılmaz Gençler tarafından kurulan Döksan’ın kökleri 1960’lı yıllara dayanmaktadır. Kuruluşundan sonra 30 yıla yakın döküm hizmeti veren Döksan, 1989 yılında ısıl işleme indüksiyon ile yüzey sertleştirme işlemi yaparak başlamıştır. Genel Müdür Gürkan Gençler’in öncülüğünde 2013 yılında da önemli bir atılım içine girerek ASO 1. OSB’deki yeni yerleşkesine taşınmıştır. Faaliyetlerine Ankara ve Konya da bulunan toplam 3 şubesi ile devam eden Döksan, çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdiği kapasite artışı ve geliştirdiği beceriler ile ülkenin en kapsamlı ısıl işlem firması haline gelmiştir.

2017 yılı itibariyle Arge Merkezi ünvanını alan ilk ve tek ısıl işlem firması olan Döksan, aynı yıl içinde AS9100 rev D belgesini de almış ve hiç askıya alınmadan 5 senedir bu belgenin denetimlerinden başarıyla geçmiştir. 

2020 yılı itibariyle ISO 50001 belgesini de bünyesine eklemiştir.

34’ü beyaz yaka, 93’ü mavi yaka olmak üzere 127 kişilik personel kadrosuna sahiptir.

 

DÖKSAN ISIL İŞLEM ve ARGE MERKEZİ A.Ş.’de tüm işlemler, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yapılmakla birlikte, gelişen teknolojinin ve sektörün tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Otomotiv, iş ve tarım makineleri, uzay, havacılık, savunma sanayi, medikal ve tekstil sektörleri olmak üzere ülkemiz sanayisinin büyüme hızına cevap vermek amacıyla yenilikçi, yaratıcı tasarım ve çözümlerle Ar-Ge çalışmaları ve mühendislik uygulamalarının ışığında üretim politikasının belirlenmesi ve bu doğrultuda ISIL İŞLEM sektöründe belirli bir kaliteye ulaşılması DÖKSAN ISIL İŞLEM ve ARGE MERKEZİ A.Ş.’nin hedeflerindendir.

Sertifikaları

AS 9100
ISO 50001

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri