İhamer Havacılık Savunma Teknolojileri A.Ş.

Timko Ticaret Merkezi No:20V4 Çamlıca Mahallesi Yenimahalle Ankara
0312 387 30 35       0312 387 30 36      info@ihamer.com.tr; akifgokyokus@ihamer.com.tr      www.ihamer.com.tr

Savunma Sanayi sektöründe çalışmış tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur. Savunma Sanayi, Havacılık ve Enerji sektörleri ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.  Elektro Mekanik Montaj, Kablaj tasarım ve Üretim, Test, bakım- onarım, saha kurulumu, sivil ve askeri   sistem entegrasyonu sağlamaktadır. NATO ve MİLLİ GİZLİ Tesis güvenlik belgesine sahiptir.

İnsansız Araçlar ( Hava , Kara, Deniz) ve Tarımsal Drone  uygulama alanlarını bünyesine katmıştır. Uydu ve İHA vasıtasıyla görüntü işleme Coğrafi konumlandırma, arazi analizi, tarımsal uygulamalarda toprak ve bitki analizi konularında çalışılmaktadır.

Geçmiş birikimlerin ışığında kuruluşundan bugüne ülkemizin önde gelen savunma sanayi firmaları ile çalışılmaktadır

ISO9001, J-STD-001, IPC-610, IPC-620 vb. standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmektedir. Test, elektro mekanik montaj ve kablaj  ihtiyaçlarını karşılamak için tasarımdan üretime kadar gerekli alt yapıya sahiptir.

Müşterilerimizle ve temsil ettiğimiz firmalarla etik standartlar ve dürüstlük ilkeleri temelinde çalışmak ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde  karşılayacak kaliteli, hızlı, güvenilir ürün ve hizmetleri sunmak ana hedefimizdir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 45001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri