ATEL Teknoloji ve Savunma Sanayi A.Ş.

Hilal Mah. 677. Cadde No:9/1 Çankaya - Ankara
0312 441 42 20       0312 441 42 18      gguntay@atel.com.tr, atel@atel.com.tr      www.atel.com.tr/

1997’de, Ankara’da kurulan ATEL TEKNOLOJİ VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş, halen Savunma Sanayi Elektronik Harp ve Karşı Tedbir Sistemleri, Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Sistemleri, Elektronik Komponent Tedarik ve Dağıtımı, ve Mobil Takip Sistemleri  alanlarında tasarım, üretim ve pazarlama faaliyetleri yapmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız;

 

  • ATEL Ar-Ge Merkezi: Elektronik Harp Sistemleri, RF Karıştırma / Köreltme Sistemleri, Konum Tabanlı Takip Sistemleri, Telemetri ve Kontrol Sistemleri alanlarında savunma sanayi şirketleri için sistem ve alt sistem geliştirilmesi.
  • Savunma Sanayi;Savunma Sanayi alanında; gelişmiş teknolojilerin ışığında, iyi eğitilmiş kadrosuyla, dünya çapında rekabete açık, teknolojik üstünlüğü olan ürünleri tasarlayarak üreten, ülkemizin savunmasına katkı sağlayan %100 yerli, milli bir teknoloji şirketidir. Konularında uzman ekiplerinin, uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin ve sahip olduğu yoğun iş deneyiminin sentezini, başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlere ürün ve hizmet olarak sunmaktadır.
  • Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Sistemleri : Telsiz Haberleşme ve Erken Uyarı – Acil Durum Çözümleri:Erken uyarı alarm, siren ve acil durum bildirim sistemlerinin (sabit ve mobil) tasarımı ve uygulaması. Limanlarda, Hava alanlarında, fabrikalarda, enerji santrallerinde, barajlarda, sınırlarda, kampüslerde ve benzeri büyük ve küçük ölçekli tesislerde kullanılmaktadır.
  • Elektronik Komponent Tedarik ve Dağıtımı; Savunma sanayine yönelik kritik komponentlerin tedarik ve dağıtım hizmeti, elektronik kart üretimi.
  • Mobil Takip Sistemleri; RFID ve GPS tabanlı kişi, araç, emtia takip uygulamaları ve IoT çözümleri.
 
 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
TSE EN 9000
Tesis Güvenlik
İletişim Bilgileri