TEZMAKSAN Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Abdi İpekçi Caddesi No:129 34040 Bayrampaşa / İSTANBUL
0212 674 60 10       0 212 577 08 36       yalcinp@tezmaksan.com, aykut.kayali@tezmaksan.com      www.tezmaksan.com.tr

Tezmaksan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1981 yılında Mustafa Aydoğdu tarafından kurulmuş ve kurulduğundan bugüne kadar sahip olduğu bilgi birikimi ve ekonomik gücünü birleştirerek CNC ve üniversal takım tezgâhlarının satışı konusunda faaliyet göstermekte, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Büyük bir bölümü mühendis ve teknisyenden oluşan 100’den fazla çalışanımız ve bünyemizde barındırdığımız 40’dan fazla yerli ve yabancı temsilcilikler ile çalışmalarımızı Bayrampaşa, Kıraç ve Istanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan toplam 35,000 m2 kapalı alana sahip merkezlerimizde sürdürmekte ve müşterilerimizin üretim problemlerine yenilikçi çözümler sunmaktayız.


İstanbul dışında Adana, Ankara, Bursa, İzmir ve Konya’da bulunan bölge müdürlüklerimizle müşterilerimize kendi bölgelerinde satış ve satış sonrası teknik hizmetler konularında hizmet vermekteyiz.İstanbul Kıraç’ta hizmete giren teknik revizyon bölümümüzde, kullanılmış makineler üzerinde yenileme çalışmaları yaparak bu makineleri tekrar Türk Sanayisinin hizmetine kazandırıyoruz.


Makina ithalatı ve ihracatında sergilediği titiz çalışmalar sonucunda ISO 9001-2000 belgesi alan firmamız, sadece Avrupa Güvenlik Normlarına Uygunluk Belgesine (CE) sahip ürünleri ithal etmektedir.

30 yıl önce takım tezgahı sektöründe pek çok ilke imza atarak kurulan Tezmaksan, bugün geldiği noktada Türk Sanayicisi ile güç birliği içerisinde ülke ekonomisine destek olmaya devam etmektedir. Profesyonelliği, kalite ve güvenilirliği benimseyen firmamız, eğitim programları, uygun fiyat politikaları ve kampanyalarıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ve satış sonrası destek ilkesiyle kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ve makine imalatıyla teknoloji üretimine direkt katkıda bulunan firmamız, sektörün yurt dışına açılmasında da büyük rol oynamaktadır.


Vizyonumuz
Sürekli gelişim sağlayarak sektördeki liderliğimizi devam ettirmek ve pazar payımızı artırmayı sürdürmek.


Misyonumuz
Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak, Paydaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Türkiye ve Türk Sanayicileri için en iyi hizmeti sunmak, Sürdürülebilir bir büyüme ile sektörünün lideri olarak, başarımızı devam ettirmektir.


Değerlerimiz
Müşteri odaklılık · Yüksek Kalite · Yasalara ve etik kurallara uyum · Dürüstlük · Güvenirlilik * Yenilikçilik * İnsana Değer Vermek * Takım Çalışması * Sürdürülebilirlik

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 27001
İletişim Bilgileri