Öznur Savunma Havacılık ve Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Sincan OSB Ahievran Mah.Anadolu Cad. No 19 Sincan Ankara /Türkiye
0312 354 61 15       0312 354 78 14      oznur@oznursavunma.com.tr, mekiciler@oznursavunma.com.tr      www.oznursavunma.com.tr

Öznur Savunma/Havacılık 1975 yılında talaşlı imalat sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, günümüzde Sincan 1.Organize Sanayi Bölgesinde, 10.000 m2 kapalı alan ve 3500 m2 açık alana sahip tesisinde savunma ve havacılık sanayiine yönelik üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Öznur Savunma/Havacılık, modern işleme ve kontrol teknolojilerini kullanarak, müşteri talepleri doğrultusunda üretim yapmaktadır. Yıllık olarak 100.000 adetten fazla parça üretilerek müşterilere teslim edilmektedir. Bu kapsamda üretilen parça çeşidi 10.000 adetten fazladır.

Öznur Savunma sürekli yenilenen ileri teknoloji ile programlı bir şekilde müşteri ve ürün portföyünü genişletmiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Öznur Savunma, bu amaçla IS0 9001-2008 Kalite güvence belgesi, Nato ve Milli Düzeyde Tesis Güvenlik Belgelerini edinmiştir.

Öznur Savunma/Havacılık, kaliteden ve çalışma ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sürekli gözeterek, ulusal ve uluslararası savunma ve havacılık sanayisinin değerli firmalarına hizmet vermeye devam edecektir.

 

Misyon

Talaşlı üretim ve mekanik montaj sektörü kapsamındaki ürünleri, rekabet edebilir şekilde müşteri istek ve beklentilerine uygun olarak üretmek ve zamanında teslim etmek.

Vizyon

Mevcut yeteneklerimize ilave olarak tasarım fonksiyonunu da ekleyerek, özgün ürünlerimizle, havacılık ve savunma sanayisinde, ülkemizin tercih edilen firmalarından biri olmak.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
AS 9100
Tesis Güvenlik
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu